eşarp çekmecesi

34esra86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
240
0
38
kızlar eşarp yada bunun gibi çekmecelerin güzel kokması için önerileriniz varmı ?

en bilinen yöntem banyo sabunlarını koymaktır yada lavanta torbası birde yumusatıcıların spreyleri var onlardan sıkabilirsin

bende boş parfüm şişelerini koyarım elbise olsun ,eşarp olsun mis gibim kokar dene sende.. eğer boş parfüm şişen yoksa kullandığın parfümü bir bez parçasına sık koy içine gene aynı oluyo ... çekmece örtüsüne sıkıyorum ben genelde, iç çamaşırlarına ..hangisi kolayına gelirse...

canım marketlerde dolap için kapsüller var. ben lavanta kapsülü almıştım dolaplar, çekmeceler süper kokuyor.

her parfüm sıktıgında birazda eşarbına sık muhtemelen tüm çekmece parfüm kokar:)

eşarp için lavanta kokusu veren kapsüller var çamaşırlara da beyaz hacı şakir sabunu koyuyorum

ben meyveli sabunlardan rendeleyip kına torbalarına koydum ve dolabıma çamaşırların arasına yerleştirdim dolabı her açmamda mis gibi temizlik kokuyor.

bende boş parfüm şişelerini koyarım elbise olsun ,eşarp olsun mis gibim kokar dene sende.. eğer boş parfüm şişen yoksa kullandığın parfümü bir bez parçasına sık koy içine gene aynı oluyo ... çekmece örtüsüne sıkıyorum ben genelde, iç çamaşırlarına ..hangisi kolayına gelirse...

ben meyveli sabunlardan rendeleyip kına torbalarına koydum ve dolabıma çamaşırların arasına yerleştirdim dolabı her açmamda mis gibi temizlik kokuyor.

çok faydalı bilgiler deneyeceğim mutlaka teşekkürler

X