Eş ile farklı ülkelerde yaşamak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla ben hiç bir şey anlamadım Eşinizle neden ayrılıyorsunuz şimdi Ayrılmayacaksanız evliliğiniz güzelse neden ayrılırsak diye başlayan cümleler kuruyorsunuz. Bir de sıcak bakmadı diyorsunuz hele orda konu koptu zaten. Sıcak baksa üzülmeniz lazım Neyse ben zorlamayayım kendimi hakkınızda hayırlısı olsun

Yurt dışında yaşamayanlar genelde bu yaptığınız hesapları anlayamayabiliyor.Evet çok haklısınız tek başınıza yaşasanız geçinmek çok zor.Yani geçinirsiniz karnınız doyar bir artısı olmaz.Eğer bu psikolojiyle işinizi bırakıp tamamen yurt dışına yerleşirseniz sizin için çok zor olur.Kendinizi güvende hissetmedikçe gelecek kaygısını çok derinden yaşarsınız.Eşinizin sunduğunuz sözleşmeyi kabul etmesi lazım.

Tabii sizin kararınız. Dönün madem. Eşiniz geçici mi kalıcı mı orada?
Eşinizden boşanma fikri yazıda iki kere geçtiğine göre sizin içinizden çok daha fazla geçiyor. O sebeple şansınızı yok saymayın, elinizdeki haklarınız sahip çıkın.

Yapılan en mantıklı yorum

Ne alakası var ya ..Ayrı yaşayacaksanız boşanın..Ne kadar eşinden ayrı yaşamak zorunda kalan insanlar var.Belki uzakta daha tatlı olur
Zorundalik baska sizin olayiniz baska. Evlenmek ayni hayati paylasmak demek degilmi benmi yanlis biliyorum turkiyeye gelde sonra kocam beni yabancilarla aldatti diye aglarsin

Zorundalik baska sizin olayiniz baska. Evlenmek ayni hayati paylasmak demek degilmi benmi yanlis biliyorum turkiyeye gelde sonra kocam beni yabancilarla aldatti diye aglarsin
Burada açlıktan ağlayacağıma orada şerefsizliğine ağlarım bilmem anlatabiliyor muyum Çok uzadı ya ben aldım alacağımı yazmayın artık rica ediyorum !!!!

Orası öyle

Sizin zaten baştan endişeleriniz vardı
Herkes gönüllü olmak zorunda değil yurtdışında yaşamaya.
Herkes atılgan değil öyle.
Orada doğup büyümek o kültüre aşina olmak dil öğrenmek rahatça konusmak herkesin harcı degil.
Siz de istemiyorsaniz ki gitmissiniz ve memnun kalmamissiniz dönün geri .

Okuyamamışsınız maalesef Buranın dilini bilmediği için

Okuyamamışsınız maalesef Buranın dilini bilmediği için
Neyi okuyamamışım? Konunuzdan bahsediyorsanız pek ala tamamını okudum ama diğer yorumları degil. Oğlunuz o ülkenin dilini bilmiyorsa 12 yaşındaki bir çocuk çok kolay bir şekilde öğrenebilir . Ayrıca bir çok ülkede İngilizce ana dili gibi öğretiliyor. Yek maaşla geçinmeye gelince , ben mesela pek ala geçiniyorum üstelik tek çocuk degil üç tane çocuk büyütüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…