Eş ile farklı ülkelerde yaşamak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşadıkların üzücü ama olumlu yönden bak boşanmamışlar
Teselli edişim bile…
Bizim orada hep böyle. Erkekler yurt dışında kadınlar evde. Herkes kaniksamış da ben bir türlü kabullenemedim. Hele büyüdüm başka şehre okumaya gittim herkes babasından bahsediyor şöyle böyle ben bakakaliyorum nasıl ya böyle bir şey varmış demek baba evde durabiliyormus çok tuhaf yani bilmem. Annem hep babanız şöyle mücadele ediyor, yazık böyle zorlanıyor bir de başa kakıyordu. Bence işin en kolay kısmı çalışıp para yollamak. Başka hiçbir sorumluluğun yok yani. Aman neyse geçmiş gitmiş şeyler. Bu konuyu görünce aklıma geldi sadece.

Git duvara konu ac o zaman

Benim ablamın evliliği bu model.
Eşi cruise gemilerinde çalışıyor. Ablam çocuğuyla Türkiye’de. Enişte yılın 8 ayı Amerika’da. 4 ay Türkiye’de. Geliyor çocuğu 2 pışpışlıyor, sonra gidiyor.
Valla ben böyle bir evlilik çeşidi görmedim. Resmen tiyatro. Benim kocam eve 2 gün gelmese, eve almam.

Sizin oranın erkekleri nereli tam benlikmiş.
Ya tabi şaka bir yana zordur hizuran yalan söyleyemicem üzgünüm ama üzüntünü valla hissettim

(Dedi ve çarpıldı)

Sizin oranın erkekleri nereli tam benlikmiş.
Ya tabi şaka bir yana zordur hizuran yalan söyleyemicem üzgünüm ama üzüntünü valla hissettim
Eskide kaldı o yurt dışı işleri onu yazmayı unuttum artık gidenler de bir bir dönüyor savaş, pandemi, uluslararası ilişkiler çok bozdu. Hatayliyim ben. Erkekler genelde Suudi Arabistan'a gidiyor, inşaatçı, berber, oto tamirci ya da aşçı olarak babam inşaat isindeydi sonra birinin şoförü oldu. Dayılarim da gidiyordu. İşleri bozuldu döndüler. Evdeler şu an Allah karılarına sabır versin

E aldatılmayı mı bekliyorsunuz o zaman dört gözle?

Peki siz ülke değiştirdiğinizde aldatma potansiyeli gördüğünüz adam yalnız kalınca sizi mi bekleyecek evinde oturup?
Kudra körün istediği bir göz Allah verdi iki göz olur avuro ile nafaka tazminat derdinde bence konu sahibemiz Allah hayırlı insan çıkarsın cidden

Bi is arkadasimda boyle.. ve kadin bilerek cocuk yapmadi.. tek buyutmek istemedigi icin.. gayette mantikli cunku tanistiklarinda herifin isi buymus yani

Konuyu ölümüne sahiplendiğim için ben cevaplıcam
Belki artık onu sadece € olarak görüyor ve açık ilişkiye onay veriyordur
Bir de ben bi konuyu ölümüne sahiplenince anlayın ki kızım da beni darlıyor anasını satayım oyuncakları bıraktı yine bana sardı. İmdatt ! Help , SOS

Sana o kadar mantikli cevaplar verdim ki birine cevap veremedin değil mi ? İşine geldi mi cevap verebiliyorsun adam anlamış işte tek akilli sen değilsin yalnız senin o hesaplar batar konu sahibi orda bulur bı yabancı parayı onla ezer sende bunla garanti öğretmen mayişinla yaşarsın tazminatı da artikin bı öder bı ödemez

Kudra körün istediği bir göz Allah verdi iki göz olur avuro ile nafaka tazminat derdinde bence konu sahibemiz Allah hayırlı insan çıkarsın cidden
E boşanıp dönsün ülkeye yine alsın nafakasını bilmemneyini. Adam aldatsın diye beklemek nedir?

Dur bi daha sorayım;

farawayfromhometown yanında olduğunuz zaman bile aldatma potansiyeli gördüğünüz adam farklı ülkelerde yaşarken aldatmayacak mı? Uslu uslu oturup size kavuşacağı zamanı mı bekleyecek?

Ayrılmayı mi düşünüyorsunuz , her cumlenin alt metni bu.
Ayrıca geçen mesajda da dedim. Çocuğunuza bundan buyik kötülük yapamazsiniz. Benim annem beni Avrupa'nın göbeğinden Türkiye'ye getirse tüm ileri hayatımda onu kötü anardim . Eğitim kalitesi vs vs her şeyi geciyorium, çocuk orada olduğu sürece hem İngilizce hem yerel dil 2 geçerli dil öğrenecek.
Okul okumasa bile iki dil bilen insan dünyanın her yerinde geçinmenin bir yolunu bulur.
Burada üniversite mezunu olsa alamayacağı parayı dili sayesinde alır...Bir ömürlük avantajı gidecek cocugun elinden.
Neden?
Çok Türkiye'ye gelmek istiyorsaniz siz gelin,birakin çocuk baba yanında kalsın. Her fırsatta geliş gidiş yaparsınız.

Bence adamdan kurtulmak istiyo ama eurolari da istiyo

E aldattığını belirtip tazminat alacaktı yapma Kudra akıllı kadınsın sen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…