Eş ile farklı ülkelerde yaşamak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani sıcak bakmamasi normal geldi bana.
Onun dışında burda da öğretmen maaşı ile zor. Orda tek maaşla yapamayıp burda yapmak daha da zor. Hele çocuğu özel okila yazdırdık diyorsunuz burda imkansız.
Boşanırsam kocamdan euro alırım, nafaka alırım vs diye de düşünüp hesap yapmıştır.

O kısmı anladım da ha bire kocam beni aldattı diye konu açsam diyip duruyor ya adam aldatmış mı yoksa ya aldatırsa mı diyor?
Aldatmadı canım merak etme Ama aldatmamış erkek yoktur ,henüz aldatmamış erkek vardır sözünün arkasındayım KK da gördüğümüz üzere

Yapacağım tabiki ..Onca yıl okudum atandım ..16 yıldır öğretmenim ne sandınız ..Siz yapmazdınız KESINNNN
16 yıldır öğretmen biri 23ten hesap yapıyorum, 39 yaşında yapyor. Neden cevaplarınız yaşınıza uygun değil. Kendiniz burayı ciddiye alıp bi konu açmışsınız, kişilere verdiğiniz cevaplar cidden yakışmıyor.

Aldatmadı canım merak etme Ama aldatmamış erkek yoktur ,henüz aldatmamış erkek vardır sözünün arkasındayım KK da gördüğümüz üzere
E aldatılmayı mı bekliyorsunuz o zaman dört gözle?

Peki siz ülke değiştirdiğinizde aldatma potansiyeli gördüğünüz adam yalnız kalınca sizi mi bekleyecek evinde oturup?

Yanlış anlamayın ama bence siz dönün. Önceki konunuzu da hayal meyal hatırlıyorum, çok farklı bir vizyonunuz var. En kibar bu şekilde anlatabildim ha siz dönün ama mümkünse çocuğu yerinden etmeyin. ( ya da vazgeçtim12 yaş anneden ayrılmak için hala erken diyebiliriz o nedenle bi zahmet çocuğunuzun geleceği için orda kalın).

Ben eşimden ayrı kalmazdim ya. Yani şöyle eğer işimden vazgeçemiyorsam yurt dışına çıkmasını istemezdim. Yok illaki gitti peşinden ben de giderdim. Babam yurt dışında çalışıyordu, yılda bir aylığına gelirdi, bazen onu da gelmezdi. Hatta düğünümde bile bulunmadı izin alamadığı için. Baba figürü sadece telefondaki bir ses, bir süreliğine gelen bir misafirdi. Bu insana çok ağır gelen bir şey. Ben çocuklarıma bunu yaşatmak istemezdim.

Seviyorum ama kendimi zzuhahhaa xD yine coştum ban gelecek

Yaşadıkların üzücü ama olumlu yönden bak boşanmamışlar
Teselli edişim bile…

Bazı konu sahiplerine aynı soruları sekiz milyon kez sormadan cevap alamıyoruz.

Size de cevap alana kadar sorayım farawayfromhometown yanında olduğunuz zaman bile aldatma potansiyeli gördüğünüz adam farklı ülkelerde yaşarken aldatmayacak mı? Uslu uslu oturup size kavuşacağı zamanı mı bekleyecek?

Kendine bunkadar guveniyosan kocandan aldigin avroya niye guveniyosun bi tezatlik var sanki
Ya duvara anlatsaymışım daha kolay olacakmış ..Gerçekten vaktini ayırıp bir nebze düşüncelerimi anlayıp bana fikir veren arkadaşlar çok teşekkür ederim ..
Ama geçenlerde burada hemşire birisi nişanlı israfa edecek falan yazmıştı kimse ona işini bırak demedi tam aksi devlet işi bırakılır mı kocaya güven olur mı yazmış .,Benim durumum sadece yurt dışı Euro olarak mı görülüyor anlamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…