Erzurumda yaşayan arkdaşlar iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum

arksan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
106
0
ARKDAŞALR İYİ bir kadın doğum uzmanı arıyorum 3 aylık hamileyim 2 doktor değiştirdim anlamadımya doktor iyi oluyor ya hastane kötü acil yardıma ihtiacım var lütfen rıza bey nasıl onun adını duydum giden var mı memnun kalan doğumda falan iyi mi ?buhara hastanesi sonucta hastane gibi değil rıza beye giden var mı ?

şifada hümeyra hanımıönerebilirim ama birde erkek doktor varmış ismini hatırlamıyorum

ben erzuurmluyum ve hamileliğimin ilk 3 ayında erzurumdaydım.ben şifada fatma hanım var ona gıdıyordum gayette memnundum.benim tanıdığım bi çok kişi fatma hanıma gıdıyor.ama pek sıcak kanlı guleryuzlu bı kadın değil.bide ilk ultrasonu sadece o bakıyor diğer ultrasonlar için radyolojıden ayrı bi randevu alıp orada ultrason açekiliyorsun.sonuçları fatma hanıma gösteriyorsun.rıza beye gelince ondan çok memnun olan sadec 1 arkadaşım vardı başka kimse ondan memnun değildi.ilgi alaka pek yok yani.ama yinede ben fatma hanımı öneririm.ama muayene randevu almadan gıtmeyın sakın saatlerce beklersıız.ben randevulu gıttım halde yarım saatten fazla beklediğim oluyordu.ilk gidişinizde sadece fatma hanıma randevu alın.diğerlerinde hem fatma hanım hemde radyolojıden randevu almanız gerekıyor.umarım yardımcı olmuşumdur.sormak istediğiniz bişey varsa yıne yardımcı olmaya çalışırım.

teşekkür ederim ama bende fatma hanıma gittim ilk muayeneydi memnun kaldım ama biraz güler yüzlü olmadığı için sonra rıza dediler rızaya gittim rıza iyi davrandı ikili testimi orda yaptırdum bebek gayet iyi dedi ama söyle bir sorunum var dktor knusunda çok kararsızım rıza da ilgilenditek endişem buhara çok bir hastene havası yok ondan korkuyorum rıza da çok ilaç yazmadı suan 12 haftayım benle aynı haftada olanlar demir ilacı falan vermiş bilmiyorum şuan bir doktor arayışı içindeyim . hümeyraa nasıl acaba ? bir fikriniz var mı siz kaçıncı haftalardasısınız bir de bir arkdaşıma fatma hanım ben doğumunza gireremem dedi son hftada öyle deyince ya bana da öyle derse diye biraz kokrtum açıkcası menundum yaniii. rıza 2 kere gittim

şifada hümeyra hanımıönerebilirim ama birde erkek doktor varmış ismini hatırlamıyorum

KIZLAR SİZLER BU MESAJLARI YAZALI BAYAI OLMUŞ BENDE YENI HAMILEYIM ACABA HANGI DOKTORLARI ONERIRSINIZ ERZURUMDA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…