Erzurum Atatürk üni. Araştırma hastanesinde tüp bebek

Merhaba ben yaptırmıştım bir kaç sene önce
Merhaba ben de Buhara'da yaptırmıştım ama artık embriyomuz kalmadı orada. Araştırmada yeniden başlamayı düşünüyoruz. Süreç acaba oradakiyle aynımı yani uzuyormu süreç devlette nasıl oluyo, doktorunuz kimdi memnun kaldınız mı öğrenebilir miyim. Sadece yakup kumtepe mi var tüp bebekte yoksa pınar topdağı yılmaz da var mı acaba bilginiz var mı

Bilgi alırsanız benimle de paylaşabilir misiniz. Ömer erkan hocayı da oneriyorlar arastirmada

Bilgi alırsanız benimle de paylaşabilir misiniz. Ömer erkan hocayı da oneriyorlar arastirmada
Henüz bi bilgi alamadım ama alırsam paylaşırım tabiki. Ben buharadaki tedavimin ikinci transferinde pozitif sonuç almıştım daha sonra doğuma kadar araştırmada pınar hanımla ilerledik. Kendisi o zaman tüp bebek bölümünde oluyordu daha çok ama kendisi de yapıyormuydu bilmiyorum.

Ben Buhara da Bünyamin de yaptırdım bir de Yakup Kumtepe de gördüm. İkisinde de negatif oldu. Yakup benim Buhara da yaptığımı öğrenince merdiven altında yapıp sonra niye bana geliyorsun deyip azarlamıştı. Alanında başarılı ama insan değil Yakup. Onun için erzurımda hiç deneme malum çok pahalı tedaviler. İstanulda merkez deneyebilirsiniz

Yakup kumtepe ankaraya gitmiş bugün öğrendim kendi hesabındada paylaşmış zaten. Süreciniz nasıldı peki buharadkinden farklıymı uzatıyorlarmıydı süreci

Yakup kumtepe ankaraya gitmiş bugün öğrendim kendi hesabındada paylaşmış zaten. Süreciniz nasıldı peki buharadkinden farklıymı uzatıyorlarmıydı süreci
Hemen hemen aynı idi benim ilk iki denemem bu iki doktorla idi çok acemi ve herşeyden bi haberdim. Ama Yakup hoca alanında iyiydi. İyi olması önemli değil kadınları azarlayan bir tipti bırakmıyordu ağzımızı açalım

O gitmiş Allahtan bakalım şimdi lim olacak orda. Peki fiyatı nasıldı ne kadar ücret ödemiştiniz hatırlyor musunuz

O gitmiş Allahtan bakalım şimdi lim olacak orda. Peki fiyatı nasıldı ne kadar ücret ödemiştiniz hatırlyor musunuz
Tüp bebek birimden pınar, Ömer, gamze ve atakan hocalar yapıyor diye bilgi aldık ancak hangi hoca iyi bende emin olamıyorum, Ömer hoca iyi diye duydum ancak şehir dışından da geldiğim icin net olarak bilemiyorum

Tüp bebek birimden pınar, Ömer, gamze ve atakan hocalar yapıyor diye bilgi aldık ancak hangi hoca iyi bende emin olamıyorum, Ömer hoca iyi diye duydum ancak şehir dışından da geldiğim icin net olarak bilemiyorum
Önceki gebeliğimde takibimi pınar hoca yaptı memnundum doğumuda onda yaptım. Tüp bebeği de onda başlarım artık. Atakan hocayla kötü bir geçmişimiz var tüp bebek konusunda belki başarılı olabilir ama Rabbim mecbur bırakmasın bir daha onun kapısına gitmem. Şimdi adeti bekliyorum evraklarımız hazır bakalım nasıl olacak bilgi veririm sizlere de

Allah yar ve yardımcınız olsun insallah, raporlu olarak mi yaptiriyorsunuz acaba ne gibi belgelere ihtiyacımız var. Benimde dış gebelikten dolayı ameliyat oldum metin hocaya ,iki tupumde alındı, ilk gebeligimdi, mecburu tüp bebek yaptıracağım,nasip olursa Ekim ayında gelmeyi düşünüyorum, gecen ay ameliyat oldum

Raporlu değiliz bi çocuğumuz olduğu için. O da tüp bebekti onda rahim filmi eşimden sperm testi ikimizdende kan tahlilleri istemişlerdi. Sizinde Allah yardımcınız olsun hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah

İnsallah amin. Umarım arastirma hastanesi olduğu için süreci çok uzatıp yormazlar bizleri

İnsallah amin. Umarım arastirma hastanesi olduğu için süreci çok uzatıp yormazlar bizleri
Eşim bugün araştırmadaki ürolojiye gitti spermiyogramın yeni olması ve araştırmada yapılmasını istediler. Bekli aralıklarla üç kere test vermesi gerekliymiş ve genetiğe gidecekmiş. Buharada bizden böyle birşey istememişlerdi. Bi tane test sonucuyla hemen başlamışlardı. Aslında bu daha çok hoşuma gitti süreç belki biraz uzayacak ama içimize daha çok sinecek ve sağlam ilerleyeceğiz gibi inşallah

Evet haklısınız aslında, sonu güzel olsunda yeter ki

Merhabalar sizden bir şey rica edebilir miyim ,eger tüp bebek birimine giderseniz veya gittiyseniz ilk gittiginizdeki süreçten bahsedebilir.misiniz. İlk muayeneye gidince ki olan işlemler tek günde biter mi acaba ,çünkü şehir dışından geleceğiz ona.gore iş yerinden izin almam gerekecek

Tabi şu an adetimi bekliyorum gitmek için. Gittiğimde bilgilendiririm sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…