Doğuma Hazırlık erzincan,erzurum ve sivastaki müstakbel mart anneleri..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

shrylz

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
810
628
45
arkadaşlar,
istanbul izmir ve ankaradaki anneler bebek alışverişi konusunda çok daha şanslılar. aradıklarını bulup fikir paylaşabiliyorlar. ben eşimin işi dolayısıyla erzincana taşındım ve pek çok şeyi bulmakta güçlük çekiyorum. bölgemizdeki bebek mobilyası, uyku seti, giysi, bebek şekeri satan güzel loğusa geceliği/pijaması bulabileceğimiz yerleri tarif edebileceğimiz böyle bir başlık açmak istedim. umarım hepimiz için faydalı olur...:lepi:

merhaba canım, ben de mart annesiyim 22 mart ta doğumum inşallah bi aksilik olmazsa,kendim afyon luyum ama eşimin ve benim işim dolayısıyla erzurum çat dayız.Ben de alışveriş konusunda çok sıkıntı yaşıyorum,hamile ve bebek ürünleri satan yer çok az ve buralar da baya pahalı,ben alışverişin çoğunu internetten yaptım,sana da kolaylıklar diliyorum.

alışveriş yapmak için yarın sabah erzuruma geleceğiz. yanlış bir karar mı verdik acaba trabzona gitmemiz daha mı uygun olurdu?benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…