ERTESİ GÜN HAPINDAN SONRA LEKELENME OLUR MU?

baharciceg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2023
29
-2
19
(Bakireyim)Sevgilimle sürtünme tarzı ilişki yaşadık külodum da ıslak hissettim kendi suyum da olabilir veya onun zevk suyu boşalmadı ama zevk suyu olabilir korktum akşam karın ağrım oldu ertesi sabah ertesi gün hapı aldım içtim karın ağrım devam ediyordu hapı aldıktan 5 gün sonra lekelenme oldu ama yerleşme kanaması da olabilir test olucağım bir kaç gün sonra ama ertesi gün hapından sonra lekelenme olur mu olursa rengi nasıl olur

Son düzenleme:
(Bakireyim)Sevgilimle sürtünme tarzı ilişki yaşadık külodum da ıslak hissettim kendi suyum da olabilir veya onun zevk suyu boşalmadı ama zevk suyu olabilir korktum akşam karın ağrım oldu ertesi sabah ertesi gün hapı aldım içtim karın ağrım devam ediyordu kontrole gittim doktor sağ yumurtalık kisti olduğunu söyledi ama küçükmüş dedim belki karın ağrım ondandır diye rahatladım hapı aldıktan 5 gün sonra lekelenme oldu ama yerleşme kanaması da olabilir test olucağım bir kaç gün sonra ama ertesi gün hapından sonra lekelenme olur mu olursa rengi nasıl olur
Yerlesme kanamasi degildir ertesi gun hapindan sonra lekelenme olabilir. Hatta adetiniz gecikebilir bir kac ay adetiniz duzensiz olur. Cunku ertesi gun hapi hormon dengesiyle oynuyor. Bosuna telas yapmayin. Bir dahakine ne yapiyorsanizda korunarak yapin boyle korkulara kapilmazsiniz.

Haklısınız çok haklısınız bizde bilmiyorduk zevk suyundan hamile kalma ihtimalini bilmiyorduk çok pişman olduk bir daha tövbe
nefsimize hakim olamadık 😔
İlişkiye girmeden hamile kalmazsın ki o kadar korkma boşuna içmişsin hapı ilişkiye girsen bile zevk suyundan hamile kalmak zor bir ihtimal

Yerlesme kanamasi degildir ertesi gun hapindan sonra lekelenme olabilir. Hatta adetiniz gecikebilir bir kac ay adetiniz duzensiz olur. Cunku ertesi gun hapi hormon dengesiyle oynuyor. Bosuna telas yapmayin. Bir dahakine ne yapiyorsanizda korunarak yapin boyle korkulara kapilmazsiniz.
Kanama gibi şuan ama yoğun geliyor rengi biraz açık haptan dolayı mı ara ara kanamalar olabiliyormuş sanırım ama emin değilim yoksa başka bi durum olabilir mi

(Bakireyim)Sevgilimle sürtünme tarzı ilişki yaşadık külodum da ıslak hissettim kendi suyum da olabilir veya onun zevk suyu boşalmadı ama zevk suyu olabilir korktum akşam karın ağrım oldu ertesi sabah ertesi gün hapı aldım içtim karın ağrım devam ediyordu hapı aldıktan 5 gün sonra lekelenme oldu ama yerleşme kanaması da olabilir test olucağım bir kaç gün sonra ama ertesi gün hapından sonra lekelenme olur mu olursa rengi nasıl olur
merhabe ben de boyle bir sorum yasiyorum suan durumunuz ne oldu. Benimde 7 gundur cok az az kanamalarim var ella kullandiktan 6 gün sonra basladi.

X