Ertesi gün hapı

Dfghj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
3
1
28
Sevgilimle birlikte oldurken regli oldum ve kondom kullanmıyorduk sevgilim de boşalmadı zaten ama içim rahat etmiyor ertesi gün hapı kullanmalı mıyım

Zevk suyuyla da hamile kalabilirsin. Sence kullanmalı mısın?

Valla o çocugun doğcağı varsa ertesi gün hapı bile işe yaramıyor ..

Hamile kalıpta regl olmakla
Regl olupta hamile kalma arasındaki farkın ne olduğunu bilmiyorum.

Şayet ben hamileyken regl idim.. neyse konumuz o değil.

Bence sen ertesi günü hapı kullan, sonuçta ilk günü, 2 veya 3üncü gün geçmiş olsa 5-7 günlük reglda, hadi neyse dersin de, emin olamamakla birlikte ben çekileyim en iyisi.

Sevgilimle birlikte oldurken regli oldum ve kondom kullanmıyorduk sevgilim de boşalmadı zaten ama içim rahat etmiyor ertesi gün hapı kullanmalı mıyım
Şüphen varsa kullanmak iyi olabilir canım. Yüksek korumaya sahip olanlarından birini tercih etmeni tavsiye ederim. Bu hapların hepsi aynı koruma oranına sahip değil çünkü. Eczacına danışırsan seni daha iyi yönlendirecektir. Ben Ella'yı tercih ediyorum.

Ertesi gun hapi bir korunma yontemi degildir olasi kazalar icin kullanilir. İceriginde vucudun dengesini bozabilecek madde ve hormonlar vardir cok mecbur kalinmadikca kullanmamanizi oneririm. Bir tıp ogrencisi olarak soyluyorum. Prezervatif, dogum kontrol hapi, spiral vb internete yazarsaniz bir suru dogum kontrol yontemi vardir size en uygun olanini secmenizi oneririm. Ayrica yukarda birisi cocugun dogacagi varsa olur gibisinden bir yorum yapmis bana biraz bilgisizce geldi ortaokulda lisede hic mi fen dersi gormuyorsunuz anlamadim ki? İceri bosanildigi hatta kadinin 14. Gununde oldugu halde bile hamile kalma olasiligi %100 olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…