Ertesi gün hapı

20yp20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2017
5
0
27
Korumasız bir ilişki yaşadım ve bir kaza oldu. Aynı gün ertesi gün hapı kullandım. 7 mayısta adet olmam gerekirken hala olmadım. Kontrol çubuğu kullandım ama negatif çıktı. Ne kahverengi lekeler ne de adet kanaması olmadı. Kafayı yemek üzereyim. Bu hapı kullandıktan sonra adet ne kadar gecikir sizce?

Adet gecikmesi yapan ilaç değil sizin stres yapmanız :KK51: stres yaptığınız sürece zaten adetiniz gelmez bu ay çok gecikir. İçiniz rahat olsun ama illa emin olayım derseniz kan testi yaptırın derim

Adet gecikmesi yapıyor diye biliyorum ben

Slm bişey sormak istiyorum size yardımcı olursanız sevinirim benim bu ikinci aşılama 13 gunundeyim ne bilirdi oluyor BENIM karnım sis bide gaz var onun dışında bişey acaba hamilemiyim cevap yazarsınız sevinirim

Slm bişey sormak istiyorum size yardımcı olursanız sevinirim benim bu ikinci aşılama 13 gunundeyim ne bilirdi oluyor BENIM karnım sis bide gaz var onun dışında bişey acaba hamilemiyim cevap yazarsınız sevinirim

CANIM HEMEN EN YAKIN HAST GİT VE TEST YAPTIR

İNŞALLAH HAMİLESİN

BANADA DUA ET

Canimm başta hiç belli olmuyor yani yanıltabilir belirtiler aynı şeyler çünkü adet öncesinde de oluyor

Korumasız bir ilişki yaşadım ve bir kaza oldu. Aynı gün ertesi gün hapı kullandım. 7 mayısta adet olmam gerekirken hala olmadım. Kontrol çubuğu kullandım ama negatif çıktı. Ne kahverengi lekeler ne de adet kanaması olmadı. Kafayı yemek üzereyim. Bu hapı kullandıktan sonra adet ne kadar gecikir sizce?

Selam canım,

Aynı durumu ben de yaşadım, ertesi gün Ella kullandım. Geçen ayın 21'inde adet olmalıydım hala olamadım. 3 hafta gecikti :) 2 kez test yaptım negatif çıktı. İlaç maalesef hormonları yerle bir ediyor.. Gecikmeler de bu yüzden oluyor. Kiminde 2 gün, kiminde 3-4 hafta.. Stres yapma o haplar epey etkili.

X