Ertesi gün hapi ve kafamda deli sorular

ymrtsc

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
9
8
37
Merhaba arkadaslar 15 mayis son regl tarihim. 22 mayista korunmasiz iliski sonrasi ve 2 saat icinde ertesi gun hapi aldim. Sonrasinda 25 mayista prezervatif maguru oldum ancak aldigim hapa guvenerek birsey yapmadim. Adetim 5 gun gecikti, idrar testi yaptim ve cift cizgi cikti. Ertesi gun hapi icin 5 gun etkili demisti eczane, acaba ben nerde yanlis yaptim? Ertesi gun hapi idrar testini etki eder mi? Vucuda alinan asiri hormon bu testi yaniltir mi? Basina boyle birsey gelen oldu mu?

Ertesi gün hapının idrar testine etki edeceğini sanmıyorum. Siz kan testi verin netleşir hamilelik

Peki ertesi gun hapinin dis gebelige de neden olabilecegini duymustum, bu gebelik haptan birkac gun somraki iliskide oldugu icin boyle bisey olabilir mi? (dilerim olmaz 😌)

Peki ertesi gun hapinin dis gebelige de neden olabilecegini duymustum, bu gebelik haptan birkac gun somraki iliskide oldugu icin boyle bisey olabilir mi? (dilerim olmaz 😌)
İnşallah olmaz çok sancılı bir süreç çünkü. Bence en kısa sürede kan verip beta HCG takibi yaptırın ki bu ihtimali de eleyebilesiniz.

X