Aile Planlaması ertesi gün hapı ve hamilelik

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Peynirsiz Cheeseburger

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
5.715
5.070
Merhabalar kafam cok karısık dusunmekten. adetımın ustunden 16 gun gectıkten sonra ılıskıye gırdım. norlevo ıctım ilişkiden 3 saat sonra. su an 3 gun oldu ve norlevoyu aldıktan sonrakı sabah 2 damla kan vardı ıc camasırımda onun dısında kahverengı akıntılarım gelıyor sureklı. bu normalmi?
mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
nie kimse bişeyy yazmamış yaa:KK43:( bende ertesi gün hapı kullanmayı düşünüyorum ama koruyormu korumuyormu riskleri neler bilmiyourm:KK43:( lütfen birisi yardım etsin:KK43: eşimle düzenli ilişkimiz yok eşimin işi dolayısıyla... bu yüzden doğum kontrol hapını boşu boşuna her ay içmek istemiyorum,prezervatif alerji yapıor,geri çekilme yöntemine güvenmiyorum ve şimdilik bebek düşünemem:KK43:(

norlevonun yan etkilkeri her yerde yazar ! ader öncesi kanama görülür ama çok yoğunsa Dr a gitmende fayda var ,

adanuz ;
Kesinlikle koruyucu bir yöntem değil...senede en fazla 2 kere diye okumuştum ve acil durumlar için kullanılıyor prez.. yırtılması , tecavüz felan :) içtiğin norlevo daki hormon d.kontol hapının yarısına bedel artık burdan yola çık bence korunmak için uzman biriyle görüşmende fayda var

bugün doktorumla görüştüm doğum kontrol hapını önerdi ama hala içime sinmedi zaten zar zor görüyorum eşimi 5-6 ayda bir, boşu boşuna aylarca ilaç içmek... :1no2:

X