Ertesi gün hapı sonrası kanama

simseksimsek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2023
38
10
28
Merhaba arkadaşlar ertes72 ertesi gün hapı kullandım 1 hafta sonra kanamam oldu 1 hafta oldu geçmiyor bazen siyah gibi bazen normal şekilde sürekli azar azar geliyor var mı böyle bişey başına gelen ne yapmalıyım

Evet canım aynısını ben yaşadım ve adetime daha 9 gun var adetmiyim neyim belli değil yerlesme kanamasi falan mı diye korkuyorum birde

Bende oldu böyle. Baya da uzun sürdü hatta kanamam. Daha sonra üstüne regl oldum hatta. Doktorum kist patlamış olabileceğini söyledi. Bir sıkıntı yaşamadım. Regl düzenim sonraki ay normale döndü

Evet canım aynısını ben yaşadım ve adetime daha 9 gun var adetmiyim neyim belli değil yerlesme kanamasi falan mı diye korkuyorum birde
Hormonlar bozulunca kanama oluyormuş hastaneye gittim benim hormonlarım bozulmuş adetimi her ay düzenli görürken adetim gecikti Dr Hormon düzenleyici ilaç verdi 3 ay kullanan dedi adet tarihinin 11. Gününden 25. Gününe kadar hergun kullandım 28. Gün adet gördüm sonra tekrar 11. Günde başladım düzene girdi sayilir ama bidaha tövbe doktora danışmadan bu tarz ilaçlar kullanmam

Bende oldu böyle. Baya da uzun sürdü hatta kanamam. Daha sonra üstüne regl oldum hatta. Doktorum kist patlamış olabileceğini söyledi. Bir sıkıntı yaşamadım. Regl düzenim sonraki ay normale döndü
Hormonlar bozulunca kanama oluyormuş hastaneye gittim benim hormonlarım bozulmuş adetimi her ay düzenli görürken adetim gecikti Dr Hormon düzenleyici ilaç verdi 3 ay kullanan dedi adet tarihinin 11. Gününden 25. Gününe kadar hergun kullandım 28. Gün adet gördüm sonra tekrar 11. Günde başladım düzene girdi sayilir ama bidaha tövbe doktora danışmadan bu tarz ilaçlar kullanmam

Peki sende şey oldumu ara kanama geçirip normal adet olduğun yoksa bi dahaki aymi adet oldun

Evet oldu hatta dr a gittim hocam ben adet tarihimi nasıl ayarlicam bende hala kanama oluyor adetmiyim yoksa hormon bozukluğumu anlamadım dedim bı kan idrar alalım dedi bide alttan muayne etti o gün kanamam iyce arttı adet sancilari falan başladı ertesi gün idrarda yoğun kanama çıkmis bende Dr a dedim benim kanamam arttı aynı adet kanaması gibi adet sancısı da var dedim dün burdan gidince başladı dedim Dr da o zaten idrarda yoğun kanama çıkmis o zaman senin adet tarihini dün 1 .gün kabul edelim bugün 2. Gün dedi 11. Gün hormon düzenleyici ilaca başla dedi kanaman dursada durmasa da başla dedi hatta kanaman durmazsa diye ilaçta yazdım dedi ama ben normal adet olur gibi oldu 5. Gün kesildi tamamen bidaha hiç olmadı

Şu an göguslerim inanılmaz aciyo adet tarihine daha 5 gun var test yaptırdım negatif ama yinede korkuyorum umarım yerlesme kanamasi falan değildir çünkü birde çok fazla tuvalete çıkıyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…