Ertesi gün hapı sonrası adet

thisgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2022
14
0
25
Geçen ay adetimin 3. günü korunmasız ilişki yaşandı. 15 saat sonra postpill one isimli ertesi gün hapı kullandım. Adetim bittikten sonraki gün tekrar kanama başladı 5 gün civarı sürdü. Tüm ay boyunca kanamalar/lekelenmeler oldu. Adetime bir hafta kala kesildi. 1 gün kala sildikce peceteye gelen pede çok geçmeyen kanama başladı 3 gündür de devam ediyor. Bildiğimiz kırmızı kanama ama yoğun değil. Bugün erken gebelik testi yaptım ilişkiden 28 gün, adetimden 1 gün sonra yani, negatif çıktı. Sonuca güvenebilir miyim?
Ayrıca adet kanamamın böyle az olmasi normal mi?

Aldiginiz ilac adet duzeninizi bozmus muhtemelen bu ilaclarin cok fazla yan etkisi var hormonlarla oynuyor.gebelik ihtimaliniz yok

Aldiginiz ilac adet duzeninizi bozmus muhtemelen bu ilaclarin cok fazla yan etkisi var hormonlarla oynuyor.gebelik ihtimaliniz yok
3. gün normal adet gibi gelmeye başladı şüphem kalmadı zaten.. Kullandıktan sonra tüm ay kanama olmayan 1 haftam oldu sadece, gerçekten çok tehlikeli bir ilaçmış bir daha asla
teşekkür ederim

3. gün normal adet gibi gelmeye başladı şüphem kalmadı zaten.. Kullandıktan sonra tüm ay kanama olmayan 1 haftam oldu sadece, gerçekten çok tehlikeli bir ilaçmış bir daha asla
teşekkür ederim
Beni konuma da bakar mısınız rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…