Aile Planlaması Ertesi gün hapı sonrası adet olmak

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Oglusum alabarda

Oglummmmm♡♥♡♥
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2015
250
205
35
Merhaba hanımlar. Adet döngüm düzensiz ama adetime bi kaç gün kala cinsel ilişki sonrası ertesi gün hapı aldım. Geri çekme yöntemi oldu bu arada ben evham yaptım. Hapı aldıktan 3 gün sonra 2 gün boyunca damla damla kan geldi ama 5. Gün 3 gün süren adet oldum. Hamile kalma riski var mı hala acaba?

Zor ama allah bilir tabi.saglik ocagina gidip kan verin ertesi güne en çok sonuc cikar sizd net bilgi verir kafaniz rahat olur

Duzensizlik yapior ella tarzi seyler erresi gun hapi yani normal o yasadigin hamile olmamaman lazim anlattgina gore

Merhaba Kızlar, Yıllardır bir konuda örnek aldıgım bazen aradıgım sorulara cevap buldugum bu siteye ilk kez yazıyorum...
Oncelikle bundan 3 sene once kaza ilişki sonrası ella kullandım yaklasık 12 saat sonra ve hamile kaldım
Gecen ay 13 agustos regli bitinminden 1 gün sonra ilişkim oldu ve kondom yırtıldı 15 agustosta ella kullndım ve 27 agustosta regli oldum (1ellayı kullandıktan 12gün sonra )4-5 gün kadar 3 kere test yaptım negatif ama aynı duyguları , kasık , bel agrıları mide bulantısı ve göğüste hassasiyet vs hepsini yasıyorum suan reglime 5 gün var ve ben ellayı içeli 1 ay oldu cıldırıcagım inanın stresten panik atak geçirdim yaklasık 2 saat önce ..
Sormak istediğim .. Sizce bu belirtiler agrılar ellanın etkisi mi ? Ellanın yan etkisi 1 ay sürer mi ?Yoksa reglime 5 gün kaldıgı için mi ? Yoksa hamilemiyim ??? Negatif cıkan test sonucum vs dıs gebelik mi ??? Veya ella kullandıktan 12 gün sonraki regli sandığım şey yerleşme kanaması mı ??? Lütfen yardım edin ... evet doktora gidicem ama su geceyi bir atlatsam pzt gidiceğim

Selam canım, ertesi gün hapı kullandıktan sonra lekelenme ve geçici adet gecikmesi çok normal. Doğum kontrol uzmanına sorduğumda 7 günden fazla gecikirse risk oluyor demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…