Ertesi gün hapı pembe leke

Sevimmmtay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
2
0
26
Arkadaşla öncelikle herkese merhaba. Bir sorum var ve bu yüzden siteye üye oldum fikirlerinize ihtiyacım var. Erkek arkadaşımla reglimin son günü birleşme olmadan bir ilişki yaşadık. Affedersiniz daha açıklayıcı olmak adına yazıyorum İçime girme durumu olmadı fakat vajinama yakın üst tarafa boşaldı çok az su gibi kaydı fakat vajinamın girişine bile gelmedi sanırım ama emin olamadığımız için 2 saat içinde ertes72 ertesi gün hapını kullandım tedbir amaçlı. Bugün ilişkiden, reglimin bitiminden ve hapı kullandığım günün üstünden 6 gün geçti dünden beri adet olucakmışım gibi göğüs ve kasık ağrım vardı herşeye ağlıyordum bugün pembe lekelenmem oldu hala daha belim ve kasıklarım çok ağrıyor yerleşme kanaması diye bir şey duydum bundan korkuyorum ama ilacın yan etkisi olabilir diyede düşünüyorum ilaç böyle bi yan etki yaparmı hamile olma ihtimalim olabilir mi? + olarak normal adet tarihime daha 18 gün var

Ve birde sanırım yumurtlama dönemine girdim bu lekelenme ve ağrı yumurtlama olduğu için olabilir mi o tarz şeylerde okudum yumurtlama döneminde yerleşme kanaması olurmu yoksa?

X