Ertesi gün hapı kullandım ve..

yok daha gelmedi ama adet geleli 2 saat falan oldu zaten adet olmam hamile olmadığımı gösterir deme kusura bakmayın tecrübesizim
Evet hamile olmadığını gösterir :) kanamanin devami gelirse ve adetse ortada bebek falan yoktur.
zaten hapi içmişsin koruma sağlayacaktır. Ama bu korku da sana yeter :) . yanlis anlama ,sadece yaşadığın tereddütü ve skntıyi anlayabiliyorum. Ama bu işler ihmale gelmez bundan sonra aman ha. bir daha olursa o haptan ikinci kez de alamazsin çünkü zararlı .

çok teşekkür ederim çok sağ olun o korku bana yetti zaten bi daha tövbe

Ertesi gün hapı adet döngüsünü öne çeker. Ictikten bir hafta sonra regl olursun. Ayrıca evlenmeden önce ilişkiyi tasvip etmiyorum. Olan biz kadınlara oluyor. Erkekler gayet rahat. Umrunda bile değil ama sen tutuşmuşsun.

Ne zararı var?

adetimin 3. günü ağrılarım hala var ama

Iliski sonrasi hemen ictiysen hamile kalma olasigin yok galiba ilk iliskinizse ondan kanama.olmustur yada adet tarihiniz degismistir odur

Kızlar belki alakasız olacak ama lütfen yardımcı olun gecenin bu saatinde korkudan uyuyamıyorum ben üç gün önce korka korka spiral taktırdım adetimin son gününde hatta bitmişti artık adetli değildim. Kan tahlilil sonucuyla birlikte hastanede taktırdım ilk gün henüz hastanedeyken kanamam oldu sancıyla birlikte doktor normal dedi eve geldşm o gün ve ertesi gün sancıyla birlikte kanamam devam etti bugün 4. gün ve kanamam hala devam ediyor hem de adetliyken bile bu kadar yoktu kanamam sancım yok artık ama aşırı kanamam var. Normal mi değil mi spiral yaramamış tutmamış olabilir mi şuan kara kara tekrar çıkartmayı düşünüyorum ve çok korkuyorum tekrar bu acıya dayanamam heralde bu tür konularda biraz ürkeğim. Şimdş sizce bu kanama normal mi yoksa değil mi

sıkıntı yok yani hamile değilim deme?

Hamile kalmaktan korkuyorsun ilişkiye girmekten korkmuyorsun, ilaç içiyorsun ne içtiğinin prospektüsünü okumuyorsun, kafana göre davranıp sorumluluk al diyenlere laf yetiştiriyorsun. Hangimiz elimizde ultrason cihazı taşıyoruz ve hamile olup olmadığını nasıl anlayabiliriz sence? Bir doğum kontrol hapı bile maksimum %98 koruma sağlar. Hiçbir koruma yöntemi ya da ertesi gün hapı %100 korumaz. Korunurken bile hamile kalan o kadar kadın var ki... Amacın kesinlikle hamile değilsindir diye duymak farkındayım ama bu kesinliği sana kimse veremez. Önce korunma yöntemlerinden, sağlıklı cinsellikten ve başına gelebileceklerden iyice haberdar ol sonra istediğini yap. Tabi yeniden söylüyorum olabilecek şeylerin sorumluluğunu üstlenebileceksen...

Merhaba kızlar 5 gün önce ertesi gün hapı kullandım adı ertes72 bu sabah açık renkli bi kanamayla uyandım baya kanadı bu ne kanamasıdır regl mi oldum yoksa başka bi şey mi?
Selam canım, ertesi gün hapı kullandıktan sonra damlama veya lekelenme tarzında kanama olması normal. Ama normalden çok yoğunsa bir doktora danışman fayladı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…