Ertesi gün hapı kullandım ve..

cemilebostan55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
32
4
24
Merhaba kızlar 5 gün önce ertesi gün hapı kullandım adı ertes72 bu sabah açık renkli bi kanamayla uyandım baya kanadı bu ne kanamasıdır regl mi oldum yoksa başka bi şey mi?

Regl günün yaklaştiysa olabilir...Ertesi gün hapı almissin ne icin aldin belirtmemissin, hamilelikten mi süpheleniyorsun net birsey yazsan bilgi sahibi olanlardan guzel cevaplar alabilirsin...
Keske isteyen herkes kolaylikla hamile kalabilse... :KK69:

Regl günün yaklaştiysa olabilir...Ertesi gün hapı almissin ne icin aldin belirtmemissin, hamilelikten mi süpheleniyorsun net birsey yazsan bilgi sahibi olanlardan guzel cevaplar alabilirsin...
Keske isteyen herkes kolaylikla hamile kalabilse... :KK69:
ilişkiye girdikten sonra aldım erkek arkadaşımın prezervatifi kaydığı için aldım kanamam oldu normal mi bu yoksa hamile olduğuma mı işaret hamile olmak istemiyorum:KK43:

Ertesi gün hapının olayı budur zaten, ilacı içerken prospektüsünü hiç okumadınız mı?

hamilelik açısından sormuştum kanın gelmesi hamile olduğumu mu yoksa olmadığımı mı gösterir adet döngüm önemli değil
Kanaman olduğunda nasıl gebe kalacaksın? Yahu bir ilacı kullanırken bi açın okuyun ben ne içiyorum benim vücuduma ne yapacak diye. Her şeye rağmen gebelik varsa da vardır, yetişkin insanlar olarak yaptığımız şeylerin sorumluluğunu almak durumundayız.

Kanaman olduğunda nasıl gebe kalacaksın? Yahu bir ilacı kullanırken bi açın okuyun ben ne içiyorum benim vücuduma ne yapacak diye. Her şeye rağmen gebelik varsa da vardır, yetişkin insanlar olarak yaptığımız şeylerin sorumluluğunu almak durumundayız.
hanımefendi belki bu bi yerleşme kanamasıdır öyle bi şeyler okudum ondan sordum sakin olun lütfen.. sıkıntı yok yani hamile değilim deme?

hanımefendi belki bu bi yerleşme kanamasıdır öyle bi şeyler okudum ondan sordum sakin olun lütfen.. sıkıntı yok yani hamile değilim deme?
Ben gayet sakinim, yetişkin olarak sorumluluk almanızdan bahsediyorum. Gözümde ultrason yok inanın ki burdan bakınca gebe olup olmadığınızın net cevabını veremiyorum haliyle.

Kanamayı sormuşsunuz, normaldir. Gerisi için bu kadar endişeliyseniz foruma değil doktora gitmelisiniz.

Ben gayet sakinim, yetişkin olarak sorumluluk almanızdan bahsediyorum. Gözümde ultrason yok inanın ki burdan bakınca gebe olup olmadığınızın net cevabını veremiyorum haliyle.

Kanamayı sormuşsunuz, normaldir. Gerisi için bu kadar endişeliyseniz foruma değil doktora gitmelisiniz.
haklısınız sağ olun

bilginiz yoksa bu konu hakkında lütfen yorum yapmayın korkuyorum

hamilelik belirtileri geniş kapsamlı bir konu korkacak bişey yok. yaparsan için rahatlar?
ilişkiye gitmişsin
ilaç kıllanmışsın..
2 dk'lik test yapmaya mı korkuyorsun?
sonucunu öğrenmeyimi erteliyorsun?

bunlara bi karar ver

hamilelik belirtileri geniş kapsamlı bir konu korkacak bişey yok. yaparsan için rahatlar?
ilişkiye gitmişsin
ilaç kıllanmışsın..
2 dk'lik test yapmaya mı korkuyorsun?
sonucunu öğrenmeyimi erteliyorsun?

bunlara bi karar ver
idrar testinden kesin sonuç çıkacak mıdır ilişkiye gireli 6 gün ilacı alalı 5 gün oldu?

evet de hamile olma işareti olabilir mi bu
6 günde idrar tahlilinde sonuc cikmaz.en az iki hafta lazim yani adet gününe kadar beklemek gerekir .Yerlesme asamasina gelmesi zaten mümkün degil henüz 6 gün olmus, yumurta ile sperm birlesecek sonra yola cikacaklar sonra rahime gelecek tutunacak falan . bunlarin hepsinin belli günleri oluyor. yerlesme kanamasi herkeste olmaz olsada bir iki damla kahverengi oluyormus bende hic olmadi .
Bence senin kanamanin devami gelecektir .Yada devami geldi mi diye sorayim ?
adet döngünü bozmuşsun hapla.

6 günde idrar tahlilinde sonuc cikmaz.en az iki hafta lazim yani adet gününe kadar beklemek gerekir .Yerlesme asamasina gelmesi zaten mümkün degil henüz 6 gün olmus, yumurta ile sperm birlesecek sonra yola cikacaklar sonra rahime gelecek tutunacak falan . bunlarin hepsinin belli günleri oluyor. yerlesme kanamasi herkeste olmaz olsada bir iki damla kahverengi oluyormus bende hic olmadi .
Bence senin kanamanin devami gelecektir .Yada devami geldi mi diye sorayim ?
adet döngünü bozmuşsun hapla.
yok daha gelmedi ama adet geleli 2 saat falan oldu zaten adet olmam hamile olmadığımı gösterir deme kusura bakmayın tecrübesizim:KK43:

X