Aile Planlaması Ertesi gün hapı kullandım adetim gecikti

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

nykseoo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2022
1
0
24
Merhaba arkadaşlar. Ben evliyim ve cidden çocuk için hazır değiliz benim adetim normalde geçen sonunda başladı ve 2 sinde bitti. Her ay 3 gün sürüyor zaten adetim bittikten sonra diğer gün eşimle birlikte oldum ama condom yırtılmıs ve biz bunu fark etmediğimiz için içime bosalmıs oldu. Hemen evden çıkıp ilişkiden yaklaşık bir saat sonra ertesi gün hapı içtim. 10 gün sonra aşırı karnım ağrıdı ve kanamam oldu ama çok az ve sadece bi gün oldu bu şimdi de bu ay adet olmadım çok korkuyorum. Belim ağrıyor sadece ilk defa ertesi gün hapı kullanmıştım. Ertes olması lazım adı.

Merhaba ben Mart ayında ertesi gün hapı kullandım bilemeden 4 gün ara ile 2 tane bu zamana kadar adet olmadım test yaptım negatif çıkıyor bir hap bu kadar gecikme yapar mı cevaplarsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…