ERTESİ GÜN HAPI KULLANANLAR

melis7171

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
19
2
24
Ertesi gün hapı kullanıp hamile kalan var mı ? Veya kaç gün regli görmezsek sıkıntılı bir durum var demektir

100 kişiden 2'si kalıyor. Ben 1 kere kullandım kalmadım ama bende gecikme de olmamıştı. Genelde 7-10 gün gecikme normal kabul ediliyor

Benim yakın arkadaşım hep doğum kontrol hapı kullanıyor du düzensiz kullandığı için ertesi günü hapı içtiği halde hamile kaldı

merhaba ben tatile giderken reglmın songunuydu (13/07) de dönmemden (20/07) bir gün önce yanlışlıkla bir şey oldu ve içime boşaldı aferdersiniz aynı gece aldım ilacı ama 1 kaç gun icinde tekrar regl olucam dıye beklerken olamayabilicemı okudum bi kac yazıda bu durumu yasayan kimse varsa bilgi rica edicem sevgiler

Anlamadım sizi ilaç alınca hemen regl olacağınızı mı düşündünüz?

Ben kullanmıştım gebe kalmadim reglim gecikti ama 3 5 gün. Hoş tabi 3 yıldır hiçbir türlü gebe kalamadim da

Ertesi gün hapı tam tersi gecikme yapabilir ve %100 korumaz
Bir şey soracağım bir hafta önce sevgilimle ilişkiye girdik ama içime sadece bir kere girdi sürtündük ama üstüme boşalmadı ne olur ne olmaz diye ertesi günü hapı kullanmak istedim ilk defa kullandım 1hafta geçti dün biraz kana gelmişti sonra durdu şimdi baktığımda tekrar kanama geldi sanki idrarımda kırmızıydı belkide kanamayla karıştı bilmiyorum ama çok tedirgin oldum

Zevk suyunds bir ihtimal var ama hap kaynaklı kanamaların parça parça olduğunu düşünüyorum regl olmazsan 12. Gün test yapabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…