ERTESİ GÜN HAPI KANAMA

Buse53x

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
6
0
28
30 temmuzda zevk suyundan hamile kalma olasılığı yüzünden Postpill One kullandim 05 Ağustosta kahverengi lekelenme başladı ama adet kadar yoğun değil yerleşme kanaması kadarda az değil, 1 ped doldurdu esofmanimada geçti. Bel sırt ağrıları yaşıyorum bu normal mi hamile kalma korkusuna anksiyete bozukluğum var anksiyete atakları yaşıyorum baş dönmesi kalp çarpıntısı ve korku oluyor hamile olmasam bile takıntı yapip belirtilerini kendimde hissetmeye başladım bu arada 23 nisanda da ertesi gün hapı kullanmak zorunda kalmıştım prezervatif yırtıldığını gördüğüm için 30 temmuzdada adetimin bittiği ilk gün olduğu için içeri boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalma olasılığı bilmedigim yeni öğrendiğim için tekrar içtim korkuyorum diye bu kanama ilactan ötürü olan bir kanama mı

30 temmuzda zevk suyundan hamile kalma olasılığı yüzünden Postpill One kullandim 05 Ağustosta kahverengi lekelenme başladı ama adet kadar yoğun değil yerleşme kanaması kadarda az değil, 1 ped doldurdu esofmanimada geçti. Bel sırt ağrıları yaşıyorum bu normal mi hamile kalma korkusuna anksiyete bozukluğum var anksiyete atakları yaşıyorum baş dönmesi kalp çarpıntısı ve korku oluyor hamile olmasam bile takıntı yapip belirtilerini kendimde hissetmeye başladım bu arada 23 nisanda da ertesi gün hapı kullanmak zorunda kalmıştım prezervatif yırtıldığını gördüğüm için 30 temmuzdada adetimin bittiği ilk gün olduğu için içeri boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalma olasılığı bilmedigim yeni öğrendiğim için tekrar içtim korkuyorum diye bu kanama ilactan ötürü olan bir kanama

X