ertesi gün hapı adet gecikmesi

bbeeyyzzaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2022
26
2
25
merhaba arkadaşlar benim adetim normalinden 2 gün erken gelir her ay bu ay tatile gideceğim zamana denk geldi ve Eylül'ün 4 ünde regl kanım geldi ben hemen geciktirici kullandım ama tam etki etmedi çok az kanama yaşadım her gün regl ağrım da oldu hapı kullanmayı bırakınca da regl olmadım bu ay da erkek arkadaşımla ilişkiye girdik erkek arkadaşım geri çekildi vajinama sperm girmedi ben yinede koruma olsun diye ertesi gün hap aldım hapın yan etkisi olarak kanama yaşadım fakat hala regl olmadım çok stres oldum okudum çoğu kişi aynı durumu yaşamış ama çok korkuyorum hamile olabilir miyim bir de bu haplardan son zamanlarda çok fazla kullandım neredeyse her ay 1 tane kullandım diyebilirim sizce o yüzden mi son jçta vajinama sperm girmedi ve bir de hap aldım nasıl hamile olabilirim ki ? normalde 2 Ekim'de regl olmam gerekiyordu yaklaşık 11 gün gecikti yani

Bu kadar korkuyorsaniz ilişkiye girerken korunsanız mı acaba??
Tebrikler her ay ertesi gün hapı alarak hormonlarınızı altüst ettiniz bu kadar strese gireceğinize ve kendinize zarar vereceğinize erkek arkadaşınız korunsun.
Hapın etkisiyle ve stres ile tabii ki gecikecek reglınız.

Bu kadar korkuyorsaniz ilişkiye girerken korunsanız mı acaba??
Tebrikler her ay ertesi gün hapı alarak hormonlarınızı altüst ettiniz bu kadar strese gireceğinize ve kendinize zarar vereceğinize erkek arkadaşınız korunsun.
Hapın etkisiyle ve stres ile tabii ki gecikecek reglınız.
korunmuştuk ama erkek arkadaşım o şekilde zevk alamadığını ve boşalamadığını söyledi o yüzden çıkardım zaten 1 hafta gecikebilir yazıyordu ama ben 10 gün gecikince yine de bi sorayım dedim

korunmuştuk ama erkek arkadaşım o şekilde zevk alamadığını ve boşalamadığını söyledi o yüzden çıkardım zaten 1 hafta gecikebilir yazıyordu ama ben 10 gün gecikince yine de bi sorayım dedim
Merak etmeyin hamile değilsiniz fakat dünyaya bir bebek getirme sorumluluğunu üstlenemeyecekseniz ona göre davranmalısınız.
Ayrıca sürekli ertesi gün hapı almak hormonlarınızı çok olumsuz etkiler bunun yerine daha farklı alternatiflere yönelin.

Merak etmeyin hamile değilsiniz fakat dünyaya bir bebek getirme sorumluluğunu üstlenemeyecekseniz ona göre davranmalısınız.
Ayrıca sürekli ertesi gün hapı almak hormonlarınızı çok olumsuz etkiler bunun yerine daha farklı alternatiflere yönelin.
teşekkür ederim evli değilim yaşım küçük haklısınız bu hapları çok kullanmak tabiki doğru değil ama erkek arkadaşım öyle zevk alamadığını söyleyince böyle yaptık çok düşüncesiz davrandım gerçekten çok korkuyorum kaç gündür hamileyim diyr kesin olarak değilim değil mi

teşekkür ederim evli değilim yaşım küçük haklısınız bu hapları çok kullanmak tabiki doğru değil ama erkek arkadaşım öyle zevk alamadığını söyleyince böyle yaptık çok düşüncesiz davrandım gerçekten çok korkuyorum kaç gündür hamileyim diyr kesin olarak değilim değil mi
Burda kimse kesin olarak hamile olup olmadığınızı bilemez, gidip hastaneye kan vermeniz gerekir. İsterseniz sonucu aile hekiminden de gizleyebilirsiniz e nabızda gözükmez.
Kusura bakmayın ama erkek arkadaşınızın 2 dakikalık zevki için bebek sahibi olmaya hazır mısınız bunu kendinize sorun öncelikle.
Gerekirse condom kullanmazsa ilişkiye girmeyeceğinizi söyleyin. Hayır kullanmam derse beyefendi basın tekmeyi.
Tehlikeli sularda yüzmeyin.

teşekkür ederim evli değilim yaşım küçük haklısınız bu hapları çok kullanmak tabiki doğru değil ama erkek arkadaşım öyle zevk alamadığını söyleyince böyle yaptık çok düşüncesiz davrandım gerçekten çok korkuyorum kaç gündür hamileyim diyr kesin olarak değilim
Burda kimse kesin olarak hamile olup olmadığınızı bilemez, gidip hastaneye kan vermeniz gerekir. İsterseniz sonucu aile hekiminden de gizleyebilirsiniz e nabızda gözükmez.
Kusura bakmayın ama erkek arkadaşınızın 2 dakikalık zevki için bebek sahibi olmaya hazır mısınız bunu kendinize sorun öncelikle.
Gerekirse condom kullanmazsa ilişkiye girmeyeceğinizi söyleyin. Hayır kullanmam derse beyefendi basın tekmeyi.
Tehlikeli sularda yüzmeyin.
haklısınız teşekkür ederim yardımcı oldunuz hastaneye gidemem ailem öğrenmemeli eczaneden bi test alıp yapacağım

teşekkür ederim evli değilim yaşım küçük haklısınız bu hapları çok kullanmak tabiki doğru değil ama erkek arkadaşım öyle zevk alamadığını söyleyince böyle yaptık çok düşüncesiz davrandım gerçekten çok korkuyorum kaç gündür hamileyim diyr kesin olarak değilim

haklısınız teşekkür ederim yardımcı oldunuz hastaneye gidemem ailem öğrenmemeli eczaneden bi test alıp yapacağım
18 altı mısınız?

Seni düşünen bi adam bu yaşta sana bu kötülüğü yapmaz zaten. Nolur kendine bu kötülüğü yapma. Adamın zevki için kendi bünyene zarar verme
biliyorum çok pişmanım bende istemiştim ama bu günden sonra o da söyledi istemezsen ben sana dokunmam bile dedi biz böyle olacağını tahmin etmemiştik bu yaşta birdaha asla yapmam 😔😔

bilmiyorum bir şekilde düşük yapmam gerekiyor evet kötü birşey biliyorum ama bu yaşta yapacağım başka birşey yok
Başınıza gelebilecekleri düşünerek hareket edin, kimsenin canına kıymak zorunda kalmayın.
Erkek arkadaşınıza ayrı kızdım zaten keyfe bak ne demek zevk alamıyormuş condom takmayacakmis.
Şu an bunları diyen bebeğiniz olsa onun sorumluluğunu da almaz inanın.

bundan sonra bir daha yapmayacağım zaten teşekkür ederim yardımınız için
Ilerde de sıkıntı yaşarsınız kizlik zari adı altinda. Sevgilinizle evlenip evlenmeyeceginizde muamma. Ki gebe kalmak keske o kadar basit olsa. Biz icimize bosaldiktan sonra cikarmadan bekliyoruz bide işlesin diye yine tık yok

X