Ertesi gün hapı adet gecikmesi yapar mı

gck2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2022
5
0
30
Adetime 4 gün varken korunmasız ilişki yaşadım. 1 gün sonra ertesi gün hapı olan ertes 72 ti kullandım. Adet günümde adet olmadım ve adetim 6 gün gecikti. Test yaptım 2 kere negatif çıktı. Testler doğru değil midir. Adet gecikmesi yapar mı bu ilaç. Yoksa doktora mı gitsem

Adetime 4 gün varken korunmasız ilişki yaşadım. 1 gün sonra ertesi gün hapı olan ertes 72 ti kullandım. Adet günümde adet olmadım ve adetim 6 gün gecikti. Test yaptım 2 kere negatif çıktı. Testler doğru değil midir. Adet gecikmesi yapar mı bu ilaç. Yoksa doktora mı gitsem
Kan testi verin kesin orda çıkar hamilelik

Evet yapar.

Adet gecikmesi yapıyor, stres de gecikme yapıyor katmerleniyor. İstersen gidip kan testi ver, için rahatlar, için rahatlayınca da gelir

Yapar hemde cok fena gecikrir. Strese girmenixe gerek yok. Hapın özelliği o zaten. Gebe kalmayı nasıl önler sanıyorsunuz. Yımurtlamayı fecşjtirir şayey yumurtlama olmuşsa uterusun kasılmasını sağlar. Böylece yumurtanın duvara yapışmadını engeller. O yüzden gecikşr adetiniz... Rahat olun.

bende 24 saat dolmadan ertesi gün hapı aldım..Adetim 12 gün gecikti.Hala daha da olmadım.Test yaptım negatif çıktı.Hemşireyle konuştum hamile olamazsın dedi ama bakalım hafta sonu geçsin yine olmazsam kan testi vermeye gideceğim.Bu arada regl olacakmışım gibi sürekli sancı,ağrı çekiyorum 10 gündür

bende 24 saat dolmadan ertesi gün hapı aldım..Adetim 12 gün gecikti.Hala daha da olmadım.Test yaptım negatif çıktı.Hemşireyle konuştum hamile olamazsın dedi ama bakalım hafta sonu geçsin yine olmazsam kan testi vermeye gideceğim.Bu arada regl olacakmışım gibi sürekli sancı,ağrı çekiyorum 10 gündür
Merhaba test verdiniz mi acaba. Bende norlevo adlı ertesi gün ilacını kullandım ilişkiden 2 saat sonra bugün adet günüm fakat hala olmadım.ilişkiden 11 gün geçti

M merda9 evet test yaptırdım allahtan negatif çıktı..hem idrar hem kan testi yaptım bu arada..benim normal günümde gelmişti aslında ama tam regl gibi değil daha çok afedersiniz akıntı gibi olmuştu..ilaç etkiliymiş tamam ama bu kadar yan etkisi olacağını düşünmemiştim

M merda9 evet test yaptırdım allahtan negatif çıktı..hem idrar hem kan testi yaptım bu arada..benim normal günümde gelmişti aslında ama tam regl gibi değil daha çok afedersiniz akıntı gibi olmuştu..ilaç etkiliymiş tamam ama bu kadar yan etkisi olacağını düşünmemiştim
Bende akıntı gibi bi belirti yok ama gecikirse kafama takıcam gibi gözüküyor baya 🥺

M merda9 kafaya takmadan kan tahlili vermek daha sağlıklı olabilir.En azından içiniz rahatlar.Sağlık ocakları yapıyor bu arada

X