Ertesi gün gapı kullandım hamilemiyimdir

aleynaalllll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
14
1
25
Merhabalar benim son adet tarihim 20 Mayıs
9 haziranda birlikteliğim oldu ama içeri boşalma olmadı yinede 24 saat dolmadan ella kullandım
Bugün 30 haziran normalde adetim zaten düzensizdi ama yine de içime kurt düştü göğüs uclarımda ağrı var kasıklarıma da ara sıra ağrı giriyor sizce hamilemiyimdir

Merhabalar benim son adet tarihim 20 Mayıs
9 haziranda birlikteliğim oldu ama içeri boşalma olmadı yinede 24 saat dolmadan ella kullandım
Bugün 30 haziran normalde adetim zaten düzensizdi ama yine de içime kurt düştü göğüs uclarımda ağrı var kasıklarıma da ara sıra ağrı giriyor sizce hamilemiyimdir
İçeri boşalma yok ella da kullanmışsınız nasıl hamile kalıcaksın?

Bende öyle bir şans var ki %2 kısma girerim yani bennn
Boşalma olmamış, Ella kullanmissiniz. Madem bunlara rağmen hamile kalabilecek kadar şanssız olduğunuza inanıyorsunuz neden kendinizi sonradan strese sokacak şeylere kalkisiyorsunuz? Bunu yargılamak için söylemiyorum yazık deegil mi size ne diye hayatı kendinize zehir ediyorsunuz yanlış şeylere kalkisarak?

Boşalma olmamış, Ella kullanmissiniz. Madem bunlara rağmen hamile kalabilecek kadar şanssız olduğunuza inanıyorsunuz neden kendinizi sonradan strese sokacak şeylere kalkisiyorsunuz? Bunu yargılamak için söylemiyorum yazık deegil mi size ne diye hayatı kendinize zehir ediyorsunuz yanlış şeylere kalkisarak?
Orası biraz karışık istemeden desem daha doğru olur sanırım

Ella zaten hormonları bozuyor yani normal döngünüzden farklı seyler yasayabilirsiniz normal. ve ertesi gün hapı bir korunma yöntemi değildir. bedeninizi mahvediyorsunuz. Kullanmayın şunları. Korunmayı bilmeyen bir davarla da sevismeyin.

X