ertesi dün hapı

busmus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
18
1
30
kızlar bişey sorucam ertesi gün hapı kullanmak zorunda kaldım ve bir ayda 3 kere hasta oldum biri kısa sürsede 3 kere kanamam oldu.. 2 aydır hasta olcak gibi hissediyorum ama olmuyorm.. hamılelik testı aldım cıkmadı.. 2 kere kan verdm yıne negatif cıktı.. basına böyle bişey gelen varmı.. suan hasta olamadıgım için regl öncesi gerginliği var üstümde..

ilaç yapar öyle. 6 aya kadar regl düzenini etkileyebilir. bu yüzden mecbur kalmadıkça kullanmayın diyor doktorlar

Ne zaman oldu ? Kaç saatte içtin ? 3 kez regl olmussun gebelik yoktur. İctigin hap hormonlarını alt üst etmiş. İnşallah yıl içinde 2 den fazla kullanmamissindir.

Ne zaman oldu ? Kaç saatte içtin ? 3 kez regl olmussun gebelik yoktur. İctigin hap hormonlarını alt üst etmiş. İnşallah yıl içinde 2 den fazla kullanmamissindir.
ilk defa kullandım ve gerçekten alt üst oldum.. haziran ayında kullandm temmuzda olmayında dedim ki geçem ay cok olduğum içindir ama bu ay yıne olmadım ay bitti o günün sabah 11 gibi aldım hemen

ilk defa kullandım ve gerçekten alt üst oldum.. haziran ayında kullandm temmuzda olmayında dedim ki geçem ay cok olduğum içindir ama bu ay yıne olmadım ay bitti o günün sabah 11 gibi aldım hemen
Sizi bir süre bozar bu ilaç. Bol bol su tuketin, yediginize ictiginize dikkat edin. İmkan varsa 30 dklik yuryusler yapın.

kadın doguma gidicem sanırım cocuk istemiyorum asla.. 18 aylık bi cocugum var suan ikinciyi kaldırcak ne psikolojim nede halim var.. bu durum asırı canımı sıkmaya basladı.. normalde düzenli adet olan biriydim

kadın doguma gidicem sanırım cocuk istemiyorum asla.. 18 aylık bi cocugum var suan ikinciyi kaldırcak ne psikolojim nede halim var.. bu durum asırı canımı sıkmaya basladı.. normalde düzenli adet olan biriydim
Spiral mukkemmel bir şey. Tavsiye ederim. Spirali ben uretsem, üstünden para kazansam bu kadar sevip savunmazdim. Spiralle ilgili sorul sorabilecegin tüm soruları yanıtlar, aynı sehideyaek senle gelir taktirmana yardım ederdim o kadar büyük rahatlık.( Tabi kontrollerini yaptırana )

bende bu sans varken onla bile hamıle kalırım adetlıyken mi takılıyo sadece bende bi gidim kadın doguma sonra taktırcam ya olmuyo böyle

zor durumda kaldım baska çarem yoktu.. internettem arastırdım arkadaslarıma sordum sadece gecikme oldu ve ya erken oldum dıyolar hiç hasta olmadım dıyen yok
normal bir durum. çok da endişe ediyorsanız bir ladın doğuma görünün. bu ilaç tüm hormonlarınızı tepetaklak eden bir ilaç. bi muayene olun çok uzarsa

bende bu sans varken onla bile hamıle kalırım adetlıyken mi takılıyo sadece bende bi gidim kadın doguma sonra taktırcam ya olmuyo böyle
Adetin 3. Günü takiliyor. 5 yıldır fildir fildir ilişki yasiyoruz şükür olmadı. Tabi spirali bünyenin kabul etmesi, sizin düzenli kontrolleri aksatmamaniz da önemli. Ben toplum sağlığı merkezinde taktırdım. İnan pantolonu indirmemle kaldırmam Max 5-10 dk sürdü. (Normal doğum yapmak da etkiliyormus galiba)oradan çıktım 30 dk oturdum ne olur ne olmaz diye Sonra yürüyerek sallana sallana eve geldim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…