Jinekoloji Ertes 72 ve kanama

xZyrax

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2022
44
110
Arkadaşlar benim 17 Temmuz da reglim bitti, 2 gün sonra şüpheli ilişkiden sonra Ertes 72 kullandım, yni 19 Temmuz da dün aynı Regl oluyor muşum gibi önce kahverengi akıntı geldi daha sonra da bugün kanamaya dönüştü ancak kanamam pelte pelte geliyor katı bir şekilde bu sizce haptan kaynaklı bir durum mudur? Geçen temmuz ayı içerisinde de korunmasız ilişki yaşamamıştım ancak o ilişkiden sonra Regl oldum. Bu kanamam ara kanama gibi bir durum. Reglime daha 2 hafta vardı. Şimdi kanamamsı bir şey yaşıyorum.

Bu haplar düzeni çok bozuyor. Yani normal mi kanamanız bilemem ama hapı içip 2 ay regli olmayan da var, düzeninde olan da var.

Yerlşeme kanaması değildir değil mi ondan dolayı çok tedirgin oldum
yerleşme kanaması daha kısa sürüyor diye biliyorum. Daha kısa ve lekelenme şeklinde, lekelenmeler de pembe.
Bu arada kahverengi akıntı bende de oluyor hatta siyaha yakın. O durum sanırım ilaclara bağlı. Ben ağrı kesici kullanınca regli bitse bile lekelenme devam ediyor birkaç gün.

Reglden farklı bir kanamaya mı benziyor? Yoğun ve çoksa reglidir büyük ihtimalle

2 güne yerleşme oluyor mu bu arada sanmıyorum ama bile birisi bunu aydınlatır 🤣 2 gün yerleşme için çok kısa süre gibi geldi

X