Ersağ Hayır ekstresi kullanan varmı? Kullanmak isteyenleer üye olmak isteyenler iletişime geçebilir 😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

denizli2031

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
24
-2
31
ERSAĞ HAYIT EKSTRAKTI

Hayıt Otunun Faydaları
Kadınların hormon dengesi üzerindeki olumlu etkileri vardır. Hormon dengesizliğinden kaynaklanan kadın hastalıklarını iyileştirir.

Menopozda görülen ter basmalarına, başdönmesine, rahim yolu kuruluğuna, sinir bozukluklarına, isteriye, kabızlığa, hazımsızlığa, osteoporosis’e (kemik içlerinin koflaşarak zayıflamasına neden olan bir hastalık) iyi gelir.

Rahmin ameliyatla alınmasından sonra vücudun dengelenmesine yardımcı olur.

Regl öncesi görülen, reglin başlamasıyla kesilen, alınganlık, kızgınlık, duygusal çöküntü, göğüslerde şişme ve hassasiyet, tatlı yiyeceklere aşırı istek, kabızlık veya ishal, karın şişmesi, başağrısı gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır.

Düzensiz regl ve olağandışı rahim oluşumlarının bulunduğu durumlarda kullanılır.

Rahim kistlerinde, yumuşak adele dokusunda oluşan lifsi kistlerin tedavisinde şifa sağlar.

Bazı rahim iltihaplarında kullanılır.

Projesteron ağırlıklı doğum kontrol haplarının kullanımı sonrasında regl döngüsünün düzenlenmesinde şifa sağlar.

Anne sütünü artırır.

Ve tabiki kullandığımız bütün kimyasal ürünler hamile kalmayı zorlaştırıyor Ersağ ürünleri bizlere bu konuda temizlik ürünleri ve gıda takviyeleri ile yol gösterici bende polikistik overli olarak araştırırken ersağ ürünleriyle tanıştım kimyasal ne varsa hayatımdan çıkarmaya başladım ve Allah'ın izniyle bu yolda yürüyerek hedefime ulaşmak istiyorum benim gibi olupta yol arayan arkadaşlarım sizlerde bu ürünlerden faydalana bilirsiniz tamamen bitkisel ürünler kimyasal hiç bir şey yok üyelik gerçekleştirerek ihtiyacınız olan herşeyi temin edebilirim güvenle kullanabilirsiniz sorularınız için iletişime geçebiliriz
#gebelikisteyi
#polikistikoverlesavaş
#bitkiselürünler

Ahahahahah hastaneleri kapatsınlar yahu bu Ersağ yağ tam bir mucizeymiş ne gerek var hastanelere? Salak gibi tüp bebek merkezinde tedavi görmüşüm ne kafasızmışım
Komik olan ne anlamadım
Hayıt otu zaten yüzyıllardır kadın hastalıklarında kullanılan bir bitki ve kullanıp hayıtın otunu macununu kullanıp gebe kalanda çok sen belki kullanıp sende fayda göreceksin insanların inanışıyla neden dalga geçiyosunuz ersağ ı geçtik Dr mfk nın ürünleride bitkisel ve kullanıp hamile kalan çok insan var kusura bakmayın ama tavrınız hiç hoş olmamış

Reklam/Satış, üye toplama veya satış maksadıyla iletişim bilgisi alışverişi, satış ve tanıtım sitelerine yönlendirme, referans numarası paylaşma vb yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…