Erken yumurtlama

Ssngl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
22
0
30
Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık bir yıldır çocuk istiyorum. Haziran ayında klomen ve ovitrelle kullandım olmadı.temmuzun 7sinde adet oldum tekrar doktora gittim bu sefer femera verdi. Adetin 5.günü başladım. Doktor 5 gün kullan bittikten 5 gün sonra gel yumurta takibi yapcam dedi. Gittim ama benim doktorum yoktu başka bir doktora göründüm. O da yumurta takibi yaptı ama ovulasyonu kaçırmışsınız dedi. yani erken yumurtlamışım. Normal şartlarda bugün adet günüm 28günde bir olurum genelde ama olmadım.aklıma takılan şey şu eğer erken yumurtladıysam erken adet olmam gerekmez miydi. Neden hala olmadım?

Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık bir yıldır çocuk istiyorum. Haziran ayında klomen ve ovitrelle kullandım olmadı.temmuzun 7sinde adet oldum tekrar doktora gittim bu sefer femera verdi. Adetin 5.günü başladım. Doktor 5 gün kullan bittikten 5 gün sonra gel yumurta takibi yapcam dedi. Gittim ama benim doktorum yoktu başka bir doktora göründüm. O da yumurta takibi yaptı ama ovulasyonu kaçırmışsınız dedi. yani erken yumurtlamışım. Normal şartlarda bugün adet günüm 28günde bir olurum genelde ama olmadım.aklıma takılan şey şu eğer erken yumurtladıysam erken adet olmam gerekmez miydi. Neden hala olmadım?
test yapabilirsiniz

Yani tabi yumurtlamadan sonraki 14. Günü adet diye yazıyor her yerde kalıp gibi ama vücudumuz kalıp değil stres var üstelik. Başınız birkaç gün daha geçsin gelmezse testi tekrarlarsınız

Geçen cumartesi merakta erken gebelik testi yaptım çıkmadı hiç birşey tabi çok erkendi ama denemek istemiştim.şu an normal test var evde ama korkuyorum yapmaya çünkü ara ara regl sancısı gibi sancım oluyo
regl sancısı gibi sancı hamilelik belirtisidir var ise az da olsa ilk idrarla çıkar

Bir de yumurta takibimi yapan doktor bana hem ovulasyonu kaçırmışsınız dedi hem de 1 hafta boyunca her akşam ilişki önerdi. Yani anlamadım ben hem kaçırmışsınız diyo hem her akşam ilişki diyo

X