Erken yumurtlama

Bunalimmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
230
65
Kızlaaar , gebelik planlıyorum bugün doktora gittim. Sat 20 hazirandı 24-25 Haziran gibi bitti. Bugün ayın 28 i sabah çamaşırımda şeffaf akıntı vardı yumurtlama akıntısı gibi açıkçası ihtimal vermedim çünkü daha yeni bitti sayılır regl. Ama doktora gittiğimde yumurtlamışsın dedi. Önümüzde ki aylarda yumurta takibi yapalım regl iken gel ama bu ay da gebelik oluşabilir bi iki gün değerlendirdiyseniz dedi. Anlamadığım bu kadar erken yumurta olgunlaşıp çatlayabilir mi ? Yoksa olgunlaşmadan mı çatlıyor acaba. Böyle erken yumurtlayıp gebe kalan var mı aranızda ?

adetin ertesi günü yumurtlayan ve bunla gebe kalan biliyorum. nadirende olsa olabiliyor. ama dedigin gibi sağlıklı bi şekilde büyüyüp çatlamış olması önemli. inşallah öyledir ve gebelik olur :anneadayı:

Yaa şaştı demekki🤷🏼‍♀️ Ben erken yumurtlama görünce iki üç gün erken oluyorum bu ayda erken bekliyorum acikcasi bakalim nasil olacak. Pembe lekeli yumurta akı kivaminda bi akintiydi benimki yoğun akinti
Benim de sat 29 hazirandi bat ise 29 temmuzdu 16 temmuzda kanamam oldu 17 temuzda hic bisey yoktu simdi ise kan gelmis neden olabilir bu

İnsallh ilki yumurtlama ikincisi yerlesmedir. Nasil bi kanama ilki uzun sürdü mü
Aslinda ilk once kilodumds gördüm kani sol kasigim cok agrimis batmişti, ihimal vermedim adetime daha var diye çünkü ara ara sol kasigim hep.batiyor gibi oluyordu. Cekiliyodu sanki. Sonra baktim kani gördüm ped taktim pede de cok az bisey gelmiş. Ertesi gun gelmedi. Az oncede afedersiniz iliskiye girdik kilodumu giyerken fark ettim az bisey kanamis esim bile sasirdi noluyo diye.

Aslinda ilk once kilodumds gördüm kani sol kasigim cok agrimis batmişti, ihimal vermedim adetime daha var diye çünkü ara ara sol kasigim hep.batiyor gibi oluyordu. Cekiliyodu sanki. Sonra baktim kani gördüm ped taktim pede de cok az bisey gelmiş. Ertesi gun gelmedi. Az oncede afedersiniz iliskiye girdik kilodumu giyerken fark ettim az bisey kanamis esim bile sasirdi noluyo diye.
Rahim agzinda yara varsa oda kanama yapabilir. İnsallah yoktur bikac gun sonra test yap

Yaa şaştı demekki🤷🏼‍♀️ Ben erken yumurtlama görünce iki üç gün erken oluyorum bu ayda erken bekliyorum acikcasi bakalim nasil olacak. Pembe lekeli yumurta akı kivaminda bi akintiydi benimki yoğun akinti
Ya valla anlamadım belki bu ay iki kez yumurtlama olmuştur 🤷🏻‍♀️ Çünkü ovülasyon takibi yapmadım ilk yumurtlama günümüde doktor kontrolüne gittiğimde o farketti. Akıntım hala devam ediyor az az böyle ne yapsam bilemedim test mi yapsam yapmasam beklesem mi adet olur muyum acaba . Kan mı versem bilemedim valla kafam almak bullak

Tekrar test yaptın mı canım merak ettim
Suan hastaneye geldim 3. Gun hormon sonuclarima bakti iyi dedi, ama kanamam oldu dedim korktu tamam yat bakayim dedi vajinal ultrason da bakti bisey gözükmüyor dedi. Bende rahim agzi yarasi kist filan bisey var mi dedim bi sorun yok sadece ufak bi kist var o da kanama yapacak kadar ciddi değil dedi 21. Hormon testi istedi kan verdim sonucu bekliyorum 3 bucukta bakalm nolacak

Suan hastaneye geldim 3. Gun hormon sonuclarima bakti iyi dedi, ama kanamam oldu dedim korktu tamam yat bakayim dedi vajinal ultrason da bakti bisey gözükmüyor dedi. Bende rahim agzi yarasi kist filan bisey var mi dedim bi sorun yok sadece ufak bi kist var o da kanama yapacak kadar ciddi değil dedi 21. Hormon testi istedi kan verdim sonucu bekliyorum 3 bucukta bakalm nolacak
Canım haber ver mutlaka ☺️

X