ERKEN OVULASYON TÜP BEBEk DOĞAL SİKLUS

Derin4238

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
164
28
33
Merhaba kızlar, doğal siklusla tüp bebek transferım gerçekleşmek üzereyken maalesef ovulasyon erken gerceklestı fakat doktor bu süreci takıp edıp destek tedavı verecegını soyuyor . Bu şekilde olup da transferi gerçekleşen, olumlu sonuç alan var mı

Destek tedavi nedir ? Ben de estrofem kullanmadım şansıma adetin 9.günü yumurtam büyümüştü normalde 13.gün falan çatlardı
Ovitrelle vurdum pazartesi transfer planlandı ama adetin 15.gününe denk gelecek umarım pozitif olur. Diğer transferim 21.güne denk gelmişti

Bılmıyorum ne verecek kan tahlılı verdim hormonları degerlendırıp karar verecekmıs . Rahım kalınlığı ne kadardı sızın

Bugün adetımın 13.gunu normalde 14. De catlarsı erken catlamıs

1 gün mü farketti o çok önemli değil bence. 9.gün rahim 8.9 çıktı kendi doktorum henüz ölçmedi tedavi gördüğüm yer dışında yaşıyorum
Benımde 7,5 bu bile sorun oluyor ınce diye. İlk transferım benımde tutmadı bu ıkıncı . Artık Allah’a güvenip olacağım

Benımde 7,5 bu bile sorun oluyor ınce diye. İlk transferım benımde tutmadı bu ıkıncı . Artık Allah’a güvenip olacağım
Ben ilaç almadım ama elbet ölçüm farkı olacaktır. Ben nar suyu tükettim burda okumuştum ama etki eden o mu bilemiyorum
İniallah bu sefer güzel haberleri alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…