Menopoz Erken menopozun tedavisi olur mu

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Şuan 30 yaşındayım ama uzun süre tedavi oldum bende ve hamile kaldım şükür sonra değerlerim normale dönmüş şuan bir sıkıntım yok çok şükür ama sizin yaşlarınız normal sanki Türk kadınları ortalama bu yaşlarda giriyor zaten.
aynen canım doktor sitesi ne profa yazdım dr normal demiş 44 yas beşki ara ara gelir kanama sonra tamamen kesilir.diye düşünüyorum.

bende çok ağır bir stres yaşadım ondan sonra kesildi ama bilemiyorumki canım belkide dediğin gibidir düzelir zamanla inşallah
50 yaşına yaklaşmış biri erken menepoza girdiğini söylüyor. Erken menepoza zibilyon tane sebep varken ( sigara kullanımı, kalitesiz yaşam vs.) kaynanamınn kendi kendine psikolojik olarak yıpranmadan dolayı böyle bi teşhis koyması komik esasen. :) yanii böyle ilgi çekme yönte mi hala kullanılıyor olması şaşırttı.

50 yaşına yaklaşmış biri erken menepoza girdiğini söylüyor. Erken menepoza zibilyon tane sebep varken ( sigara kullanımı, kalitesiz yaşam vs.) kaynanamınn kendi kendine psikolojik olarak yıpranmadan dolayı böyle bi teşhis koyması komik esasen. :) yanii böyle ilgi çekme yönte mi hala kullanılıyor olması şaşırttı.
gelin yüzünden menopoza girmek değişikmiş :) siz takılmayın size naz yapmış :)
bu arada 50 yasında menopoza girmiş Allahtan ne istiyor daha :)

X