Menopoz erken menepozdan dolayı cocogu olamyanla

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

rayyan27

Guru
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
8
3
slm arkadaslar ben 19 yasında erken menopoza gırdım ve 11 senelık evlıyım cocugum yok ve kıbrısta tup bebek 2 defa yaptırdım tutmadı boyle arkadaslar varsa konusalım lutfen arkadaslar cevap verınn:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

mrb bende 19 yaşında girdm menopoza şu an 25 yaşındayım 1 yıllık evliyim çocuk istiyoruz bizde kıbrısı düşünüyoruz ne yapacağımı bilmiyorum

Slm arkadasla bende 21 yasinda erken menepoza girdigimi soylediler 7 senelik evliyim ve cocum yok bizde bebek sahibi olmak istiyorum ama olmuyo simdi 6 sene bana yumurta donasyosunu soylediler ve bianda karar verdik ve kibrista bu islemi yaptirdimve tutmadi ama cok pisman oldum yaptirdigim icin simdi sukrediyom tutmadigina cunki dinimizce haram olani yaptirmisim simdi ise ilacla adet oluyorum ve tahlil yaptiracam fsh ile ama bana hic yumurta olusumu var mi yok mu hic bakmadilar bu sefer gittigim dok soracam ama ist bir dr buldum bide ona gidecem herkes iyi diyo aydin aric diye bi dr bilmiyom ama kibris ve yumurta donasyosunu kimseye tavsiye etmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…