Menopoz Erken menapozdaydım ama şu an hamileyim..

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Evet bendede oyle bir sorun var 7 s3ne sonra guzel bir umudum oldu simdi 3 aylik bir ilac takviyesi aliyorum 2. Kutuya basladim insallah en kisa zaman da rabbim herkese bebek mujdesini anne olmayi tattirsin

selam bende de öyle bir sorun var evliyim hiç yumurtan yok diyorlar çok üzülüyorum çocuk istiyorum ne yapmam lazım doktor divina adlı ilaç vermişti onunla adet oluyordum şimdi olamıyıorum onunla da şu an testere dişli aslan pençesi,çoban çantası ve civanperçemi otlarından çay yapıp sabah akşam içiyorum yazdıklarınızı okudum başka ne yapmam lazım bilmiyorum lütfen yardım edin . bu hayıt yağını nerede bulabilrim biliyorsunuz ortalık sahte ürünlerden geçilmiyor doğrusunu hakikisini nerden bulabilirim hayıt tohumunu nasıl nerden bulup nasıl kullanabilirim

Merhaba canim nerde yasiyosun ilk sormak istedigim soru ikinci ben 7 senelik evliyim bana hep mucize dedikleri gebelik tedavisine baslayali 2 ay oldu ve umudum hic bitmedi bitmeyecek cunki umudum var artik ben istanbulda filip beye gidiyorum

Merhaba canim nerde yasiyosun ilk sormak istedigim soru ikinci ben 7 senelik evliyim bana hep mucize dedikleri gebelik tedavisine baslayali 2 ay oldu ve umudum hic bitmedi bitmeyecek cunki umudum var artik ben istanbulda filip beye gidiyorum

Ben hayır tohumu kullanmıştım çayını yapıp içmiştim ama o ayki tüp bebek tedavimde şekil bozukluğu çıkmıştı yumurtalarda kalıntı falan tedaviden önce mutlaka bırakılmalı bence bitkisel ve ilaç tedavisi çakışmamalı

Cocugunuz oldumu

Durumunuz nasil oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…