erken hamilelik belirtileri

turlik

hayat boş gez eğlen coşşşş
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
1.789
1
arkadaşlar hamilelik belirtileri arasında alt karında ağrı ve yanma ve buna eşlik eden kasık ağrısı varmı?adetim 4 gün gecikti dün test yaptım 2.çizgi silik.ağrılar konusunda yardıma ihtiyacım var.yoksa olası başka nedenler bulup strese giriyorum:2:

evet canım bunlar hamilelik belirtisi silikte olsa çıktıysa bence hamilesin bi kaç gün sonra testi tekrarlarsın.allah gönlüne göre versin...

evet canım bunlar hamilelik belirtisi silikte olsa çıktıysa bence hamilesin bi kaç gün sonra testi tekrarlarsın.allah gönlüne göre versin...

ahh canım sağol ya.ağrılar yüzünden o kadar gerginim ki anlatamam.çok fazla ağrım var ve yakınımda hamile olan da yok soru sorabileceğim.2 gündür dayanılmaz hale geldi.karnım çat diye çatlıcak sankieyvahedigeldismile

arkadaşlar benımde 11 ocak ta adet oldum 17 sinde bitti.22 siyle 27 si arası yumurtlama dönemiydi.ve yumurtlama donemınden beri belimde agrı oldu sol kasıgımda batma var.daha adetime ıkı hafta var hamişmiyim sizce???cok meraklanıyorum cokk.ayakta durasım gelmıyo kasıklarım zorlanıyo gıbı hıssedıyorum..

ahh canım sağol ya.ağrılar yüzünden o kadar gerginim ki anlatamam.çok fazla ağrım var ve yakınımda hamile olan da yok soru sorabileceğim.2 gündür dayanılmaz hale geldi.karnım çat diye çatlıcak sankieyvahedigeldismile

Canım hayırlı olsun, tebrik ederim. Ben de 2 gün gecikmiştim, bu sabah test yaptım, ikinci çizgi silik de olsa çıktı. Ve aynı ağrılar bende de var, ben de gerginim, daha önce bir düşük yapmıştım. Böyle karnımda tuhaf bir his var, ağrı mı desem, gerginlik mi bilemiyorum, belim de ağrıyor. Ben de tedirginim, Rabbim korusun bebişlerimizi

Canım hayırlı olsun, tebrik ederim. Ben de 2 gün gecikmiştim, bu sabah test yaptım, ikinci çizgi silik de olsa çıktı. Ve aynı ağrılar bende de var, ben de gerginim, daha önce bir düşük yapmıştım. Böyle karnımda tuhaf bir his var, ağrı mı desem, gerginlik mi bilemiyorum, belim de ağrıyor. Ben de tedirginim, Rabbim korusun bebişlerimizi

aynı şeyleri dün ve bugün itibariyle bende yaşıyorum belirtisizlik çok kötü yaa

kızlar aynı şeyler bendede var.kasıklarımda ağrı karnımda gaz değil tarif edilmesi zor bi şişlik ve sertlik.sanki heran her dk.adet olacakmışım gibi.test yapmadım herkesin bünyesine göre hamilelik belirtisi farklı oluyomuş.ya sonuç kötü çıkarsa diye yapamıyorum.

X