Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Burdaki sağlık ocakları bi gün sonra veriyor kan testi sonucunu, devlet hastaneleride öyle ama özele gidersen sabah gittiğinde akşam mesai bitiminde veriyorlar sonucunu aynı gün ...(yaptırmadan önce sor ne zaman alacagını nerde erken veriyorlarsa orda yaptır aynı gün veren vardır mutlaka yerimseniben )

nzmyhn cnm arkdaşım daha edet olmadım 3 gün geçti ilk defa benim adetim gecikti en fazla 1.5 gün gecikirdi daha sonucu almadım pazartesi alıcam düşündüğün için sağol cnm allah hepimize ikiz bebek versin inş.
:kedi:

yürürken hatta nefes alırken bile sol kasıgım agrıyor şiş gibi bu da bi belirti olabilir mi acaba?

evt cnm olabilir bende de aynı şey vardı ama hafifiledi uyuyamıyodum acısından rahatsız oluyodum şimdi sağ tarafımda oluyo hakkında hayırlısı
,:Saruboceq:

kızlar ben kafaya takmıyorum daha acaba nezamn hamile kalcam şu ğün olması şart bu ay çok sakindik içimde hiç bebek olsun demedim allaha bıraktım 2 gün arayla adetim bittikten sonra bide başlayana kadar bunu denedik inş. vardır bide her ilişkide belimin altına yastık koydum sabaha kadar meni çıkmadı aferdersiniz çıksa bile bişey olmuyo ama tm 1 saat çıkmaması gerekmiş
bide ilişkiye girmeden 2 saat önce keçi boynuzu bilirmisiniz ondan yedik her akşam
ben inanıyorum hamileyim inş.

ooo maaşallah baya çalışılmış...................kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
gülüm inşaallah hamilesindir...............ben senden umutluyum...........bakalım ben ne yapacagım......

selam kızlar
adetıme ıkı gun var ıdrar testı yaptım negatıf cıktı galıba bu ayda geçti keyfım kaçtı bıldıgınız gııbı degıll.bu ay ıyı calısmıstık.ovulasyon testı,keçıboynuzu,corek otu karısımı,klomen yapmadıgımız kalmadı...ovulasyondan uc gun once uc gun sonra ve o gunde calıstık...adetten sonra ıkı gunde bır ılıskıde oldu.ben bu ay kesın olcak gıbı beklıyordum ama olmadı ustune bırde kıllandım asırı derecede klomenden herhalde... adetımı beklıcem sonra da rahım fılmı cekılcek..

slm kizlar sizlere bi sorum oolcak.arkadaslar benim nerdeyse 1yasinda oglum var ^ve emziriyorum onu.esimle geri cekme yöntemiyle korunuyorduk.kizlar bu ay hamile kaldigimdan süpheleniyorum.cünki belirtelirm var.bunlar,sac dökülmesi aserme akinti bazen bacaklarimda kramplar.normelde adet günüm bugün ama hala giden gelen yok sizce kalmis olabilrimiymyaaa.karnimin alti hassaslasti belimde agriyor.yoksa adetmi olcamki.kafayi yiycemyaaaa.yardimm.

ha bide hamile olunca atesin kac olurdu.adete yakin düserdi diye biliyorum hamile olmazsann cevaplarsaniz sevinirim.

suphelendıgın bı durummu olmustu?? yanlıslıkla felan??
bırde tahmını ne zaman kalmıs olabılırsın...
yumurtlama gunlerıne denk geldıyse belkı ama gercı allah bılır
saana bırsey dıyımmı bosver ıkıncısı olsun ıkısı bı arada cıksınn sonra cok pısman olursun hazır oluyorken olsun benım 6 yasında kızım var ama ıkıncı olmuyor bu seferde

maviyesillim sagol canim ya biz gericekme yöntemiyle korunuyorduk.bilmiyorum belkide ogünlere denk geldi.ara ara özelikle arabadayken mide bulantilarim oluyor.böyle bisey olabilirmiki zaten benim adetim hep normelde 1gün yada 2gün önce gelir dünde bugünde gelemedi.canim doktara gittinmi nezamandir deniyosunuz.
bide ben oglumu emzirdigim icin gögüslerimde degisiklik yok.zaten gecenki hamilegimde adetim gecinde gögüslerim agrimaya baslamisti.cok halsizim oglumu bile kucagima alamiyorumya.

ArkadaŞlar daha halen adet olmadım ılk defa geÇtı 4 gÜn yarın sonucu alıcam ınŞ.
ÖĞleden sonra allah sızede versın cnm

arkadaşlar uzun süredir bebek istiyoduk biraz önce silik çift çizgiyi gördüm.Adetim 1 gün geçmişti.Eşim sürekli keçi boynuzu yedi ve ilişkiden sonra ayaklarımı yukarı kaldırdım.Belirtilerim; kasıklarımda ağrı,yanaklarımda ateş basması ve gögüslerde hassasiyetti.Testi yaptıktan 5dk sonra 2. çizgi belirdi.Hamile miyim sizce??

cnm benide 5 dkka sonra çıktı silik çizgi ama daha edet olmadım 4 gün geçti ilk defa yarın sonuç alcam kantesti yaptırdım adetime 2 gün kala
eczanelere gösterdim doğru dedi
eğer ilk çizgi canlıysa test doğru oluyomuş öle dediler

kubi ,prenses tebrikler sanirm hamileisniz.oglumda banda öyle olmustu,ve günüm gectikce idaha yaptim testi cizgi hemen ebelirgenlesmistiiiii

arkadaslar bende aralik ayinda cok calistim bebek icin ama bir kac gundur goguslerim agriyor...1 ocakta adetimi bekliyorum yani bir hafta kala goguslerim agrimaya basladi..zaten benim her ay boyle goguslerim agrir adetime 10 gun kala......hamile olamiycam bu ay sanirim ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…