Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar bende sizinle aynı durumdayım adetim 8 gün geçti ama bendede tık yok.idrar testleri hep negatifi gösteriyo.napıcaz acaba bunun nedeni ne dirl

canım bende seninle aynı durumdayım.benimde idrar testlerim negatif çıktı . bakalım inşallah kötü bişey çıkmaz. dış gebelik yada kimyasal gebelik ihtimali olabilirmi diye korkuyorum. normal bi gebelik olsa idrarda çıkardı diye biliyorum.hihoyyyt

merhabalar ben zülal aranıza yeni katıldım bişi sorucam kızlar benim adetime 13 gün var ama gögüslerim deli gibi agrıyor karnımda hamile olabilirmiyim acaba ????????????

hayırlısı cnm ya.kimyasal gebeliği bilmiyorum ama dış gebelik bildiğim kadarıyla ırsi oluyomuş.sizin ailede böle durum yaşayan varmı.bizde yok çok şükür,umarım sizdede yoktur.birde kan testi yaptırsana orda kesin sonuç alırsın.ben nasipse pazertesi yaptırcam.inşallah hamileyizdir.Allah cümlemizin gönlüne göre versin cnm:Saruboceq:

adeti gecikipte testi negatif çıkanlara sesleniyorum:)ben adet beklediğim gün test yaptım negatifti,geciktiği 4. gün yaptım yine negatifti.sekizinci gün yaptığımda pozitif çıktı.şimdi hamileyim.cuma ultrasona gircem.bebişimi görcem.darısı sizin başınıza inşallah..

merhabalar ben zülal aranıza yeni katıldım bişi sorucam kızlar benim adetime 13 gün var ama gögüslerim deli gibi agrıyor karnımda hamile olabilirmiyim acaba ????????????

cnm bende seninle aynı durumdayım sadece bekliyorum hayatımda ilk defa adete 13 gün kala göğüslerim ağıryor kasık ağrımda var

canımm çok sevindim tebrik ederimma.s. Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq: darısı başımıza inşallah:Saruboceq: bende bekliyorum hala inşallah yarınki testimde çıkaropuyorumnanaktan

hamilelik belirtilerini her ay yaşamak çok kötü bir duygu çünkü bkıyorun hasta olmuşsun adetime 3 gün kaldı gögüslerim acıyor karnımın içi resmen acıyor belim ağrıyor ama bu defada benim içimden ümütlenmek gelmyor çünkü tam bir hayal kırıklıı yaşıyorum... of 3 çocuğum olsun istiyorum yaş 30 oldu ben daha birincisini beceremedim:) allah hepinizin hepimizin gönlüne göre nasip etsin

inşaallah bbiş bekliyorsundurama bu kadar erkenden stres sokarsanız kendinizi olacağıda varsa olmaz allah korusun. hayal kırıklığı ço kötü bir duygu.....

merhaba arkadaşlar hamilelik yaşadıgınız için benim soruma daha çok yardımcı olabileceginizi düşündüm eger yardım ederseniz sevinirim gerçekten
3 gün önce bi fitil kullandım doktor mantar başlangıcı olabilir her ihtimale karşı yapalım önemli bişi degil demişti ertesi gün sabahı biraz fazla ateşim yükselti ateş ölçme yöntemini uyguluyorum da aynı gün sabahı eşimle beraber olduk ve akşama dogru kasıklarıma ara ara sancı girmeye başladı otururken kalkarken yürürken sanki iğne batırıyolar 2 gündürde agzıma yemek dahi sürmedim
fitil yapmış olabilir mi diye korkuyorum ama daha öncede kullanmıştım bunu böyle şeyler yapmamıştı yoksa yumurtayla sperm birleşirken bu sancıyı yapar mı onu merak ediyorum yardımcı olursanız svinirim

selam arkadaslar bende bebek ıstıyorum ama ilk defa bukadar yakın hısseıyorum kendımı 3 gun gecıktı adetım ama test negatif cıktı.kan tahlılı erken yaptırmak istemıorum ama gunler gecmıoo artık tuvalette yasar oldum sureklı acaba adet basladımı dıe.inşallah allah isteyen herkesın gonlune gore versın

merhaba arkadaşlar siteyi aylardır takip ediyordum.Üye olmak bugüne kısmetmiş.Ben de dört senelik evliyim ve iki yıldır çocuk istememize rağmen maalesef olmadı.Eşim şubat ayında varikoselden amaliyat oldu.ıki ay önce sperm sayısının ve değerlerinin normale döndüğünü öğrendik.Ben de bu ay hsg çektirdim ve tüplerim açık çıktı.Bu ay doktorum gebeliğin olşabileceğini söylemişti.O gün bu gündür heyecandan adet günümün geçmesini bekliyorum.Adetime 2-3 gün var ve tıpkı senin belirtilerin var tuğbademir.her an adet olacakmışım gibi ne yapsam bilmiyorum günler bir türlü geçmek bilmiyor..

inş hamiesinizdir kızlar.bende sizin gibi beklemedeyim.bende de her ay göğüsüm şişerdi 3 gun gecıktı hala bişi olmadı inşallh herkes bebğine kavusur pekı kan tahlili nezman yaptırmayı dusunuosunuz veya yaptırıcakmısınz

umut meraba benım de eşim varıkosel olmustu.inan bizde bu ay hatta bugunlerde beklemedeyız inş hamilesindir.

:teytey:slm arkadaşlar...
ben doğum kontrol hapıyla korunuyorum ve en son 4 aralıkta regl oldum 2 gün gecikti ve nedense 1 gün erken bitti...daha sonralarda yani reglimin bitmesinden bir hafta sonra garip kokular almaya başladım kimsenin almadığı kokular almaya başladım midem bulandı 3-4 gün sürdü böyle aradabir midem bulanıyor hala. başım dönüyor ama bu vertigomdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. gazım var rahatsız ediyor kasıklarımda batma değil ama anlamadığım bir hassasiyet bi ağrı var CADIARZUbide ben eşim eve gelene kadar yemek yemzdim canım çok yemek yemek istiyor ama hemen doyuyorum ve bu akşam eşim durup dururken senin göğüslerin mi büyüdü dedi

diğer reglime yaklaşık 2 hafta var sonuçta doğum kontrol hapı kullanıyorum ve vertigomdan dolayı düznli ilaç kullanmam lazım:1no2: ne yapacağımı şaşırdım mümkün mü sizce????:sm_confused:

slm sana yardımcı olmak isterdim ama bu konuda hiç bir bilgim yok. gecenin bu saatinde benden başkada kimse yok sanırım:sm_confused:

pinkaya87 teşekkür ederim yinedeyerimseniben bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum ilk başlarda bende şüphelenmiştim acaba dedim ama şimdi o kadar telaşlı değilim ama yinede azda olsa içimde bi kuşku varCADIARZU:çok üzgünüm:

arkadaşlar bende beklemedeyim , Rabbim herkese hayırlısını nasip eder inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…