Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gülizarcım cumartesi ve pazar sitede olmayacağım. sende kendine dikkat et eğer bir değişiklik olursa bana özel mesaj at hayatım öptüm canım bol bebişli hafta sonları canım benim... iyi akişamlarropuyorumnanaktan

günaydınn kıslar benımde bikaç gündür belim kasıklarımve göğsümm çok ağrıodu bende dün şiddetl ikasık ağrısı nedeniylee doktoara gittim kanamalı kistim olduğunu ağrının ondan kaynaklı olduğunu söyledii corpus liteum kisti reglle irlikte vücuttan atılıomuş gebeliğe engellmii accaba ben sormayı unutmusum ama belkide gebesinizdir dedi reglıme 6 gün var boyle bi kistiolan varmı

kıslar corpus liteum kisti (kanamalı kist )olup hamile kalan varmıı yada hamıle olduğunu duyan

masalcım Allah sifalar versin, umarım hamilesindir
esterya sana bir sey soracağım cnm yaklaşık adetimden 3.gün önce az kahverengi lekelenmeler oldu bende 3gün kadar bugünde normal adet kanım geldi bir bilgin varmı neden böyle olur diye cnm bilgin varsa bana cvp yazarmısın cnm :) ben de lekelenmeleri hamileyim diye kabullenmiştim çok üzüldüm neden böyle oldu sence

gulizarcım ya kist olabilir ya da kimyasal gebelik yasamıssındır gibi tahmin ediyorum ama elbette doktor degiliz bilemeyiz bence adetinin 3. gunu bir doktora git kist falan varsa hemen onlem alsınlar guzelim

masalcım bu adet ile atılan bir kist degil mi?

evet esteryacım öyleymiş ama gebelikte de en sık görülen kistlerdenmiş ama belirtisi aynı gebelik gibi kasık ağrısı ama benim belimde ağrıo aynı belirtiyi gören ve hamile olmayan arkadaşlar belkide hani diosunuz ya psikolojikmiş aslında gercekten kasığıunız ağrıo ve bole bi kistiniz olmuş olabılır adetlede atıldığı ıcın farkedılmıodur bende doktora gitmesem bılmeyecektım bide adet gecikmesinede neden oluomuş u belirtiyi yasayıp cokmu taktım diyen arkadaşlarım kendinize haksızlık etmeyin suç kistinizde olabilir:))))

gulizarcım ya kist olabilir ya da kimyasal gebelik yasamıssındır gibi tahmin ediyorum ama elbette doktor degiliz bilemeyiz bence adetinin 3. gunu bir doktora git kist falan varsa hemen onlem alsınlar guzelim
canım benim diğer arkadaşın yazdığıda doğrumudur gebeliktede yaşanan bir kist olabilir falan yoksa ben mi yanlış anladım cnm ya canım çok sıkıldı şimdi aslında erken ama beklemek yoruyor beni çıkmayıncada üzüldüm açıkçası

lmaz: kızlar merhaba daha çok yeni biliyorum ama daha adet olmama 2 hafta var ama göğüsleri o kadar sertleştiki dokunamıyorum ilk defa oluyo onun dışında karnım şiş gibi ama belkişde boşuna umut böyle bişeyi yaşayan varmı

canım benimde reglime 2 gün var ama bende böyle bi kistten şüpheleniyorum doğrusu çünkü geçen ayda sağ kasığım ve belimin sağı çok sancı yaptı göğüslerim kocaman oldular ama regl oldum regle 1 hafta-10 gün kala başlayıp regl ile bitiyo ağrı ben geçen ay heralde üşüttüm yada yeni evliyim diye ilişkiden oluyo sanmıştım ama bu ayda yine sağ kasık ve belim ağrıyo özellikle otururken yada eğilerek bi iş yaparken evi toplarken falan bazen vajina girişine kadar sancı yapıyo beyaz akıntım var göğüslerim bu ay şişmediler sadece acıyolar korunmadık hatta çokta çalıştık ama hamile olduğumu sanmıyorum çünkü hep sağ tarafım ağrıyo evlenmeden önce hiç böyle olmazdı ama sanki regl günümde yine sağ tarafımda sancı oluyodu diye hatırlıyorum dr.a gitmeyede korkuyorum alttan muayene yapcak diye afedersiniz ben cinsel ilişkide bile bazen zorlanıyorum ultrasonu oraya sokulmasını istemiyorum ama bakalım perşembe regl olmazsam test yapcam negatif çıkarsa pazartesiye kadar bekleyip dr.a gitmeyi düşünüyorum regl olursamda bittikten sonra dr.a gideyim diyorum hayırlısı artık umarım kötü bişey yoktur

ezelcimm regl olmadan gitmeleisinki dr gormelı hastalıgına bır hafta kala olusuoömus ve reglle atılıomus zaten benım hala agrılarım devam edıo benım belım ve bacaklarımda agrıo ıkı gun kaldı reglıme bakalım hayırlısı bu aradaarastırdım bu kıst hamıle olmaya engel degılmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…