Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım u bilgi doğru fakat eksik. yani herkeste aynı belirtiler olmuyo ve bu belirtilerin hepsi de olmuyo. hatta bazılarında gecikme dışında hiç belirti olmuyo. mesela benim sadece şiddetli karın ağrısı ve çok hafif göğüslerim sızlıyodu okadar.

yaaa.. bende tam 11 aydır beklıyorum ama ... yok her ay hamıleymısım gıbı ama snradan kırmızılar gelıyor malesef. ama bu ay ıcımde bı degısıklık var

slm canlarım hepinizin kadir gecesi mübarek olsun.
Allah yaptığınız tüm duaları kabul etsin ellerinizi boş çevirmesin (amin)

aslında negatif çıkmasına değilde,adetimin gecikmesine taktım kafayı..bak şuan bile ara ara sızlıyo kasıklarım..bunlar bende olan şeyler değildi..kafayı buna takıcam şimdi..niye gelmediki bu...eşimlede tartıştık...hava bunalım ben bunalım....
sağol canım ilgin için.moral oldun...0,00 negatif dimi..başka bi açıklama yok..kağıtta bide herhangi bşeyde yazmıyo negatif yada pozitif.müslümanlar bi kelimeyi yazmamışlar..dr.a göstermedim yani..hoş görünen köy kılavuz istemiyorda....:1no2:

0 negatiftir canım valla çok üzüldüm ama olsun canın saolsun. bidahaki aya inşallah

selam hanımlar
herkesin kadir gecesi mübarek olsun allah dualarımızı kabul buyursun inş

canımbenim dedim ya negatiflik değilde gecikme canımı feci sıktı.hala daha sıkıyorda.benim zaten içimde bi kıpırtı yoktu..uğraşmıyodukta olsun diye...sinir oldum sinir ....ne diye gecikti bu kadar....rabbim sağlık versin..önce bunu diliyorum...kan aldırcam diye oruçta tutmadım..kadir gecesi gitti orucum...allahım ne kötü bi günnn...mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…