Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Olsun canim.git tabi sendn degerli.degil hicbirsey.umarim bu dr un faydasi dokunur♡ ederim tabi canim.etmem mi Rabbim hayirli haberlerle donmeni nasip etsin insallah umarım en yakin.zamanda sende bebek.haberini verirsin bize♡♡♡♡

ınsallah canım ya bir sonucu alayım ona gore doktora dıycem ben ıkız ıstıyorum:)

Cnm oyle dusunme.dedigin gibi ben de ayni sekilde burda sohbet etmeyi cok seviyordm ama arada girip bakiyorm hickimse yazmamis yazmaya hevesim kalmiyor
Kiyamam yaaa ben de boyle dusunmene cok uzuldum, hepimiz yanindayiz her slklntlnda.burda samimiyetsiz kimsenin oldugunu dusunmuyorum.
Sen de o guzel haberi verdiginde hepimiz mutlu olucaz birlikte sevinicez :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saol canım benım ben kımsenın artnıyetlı oldugunu dusunmuyorum ama kırıldım gerçekten ne dıyeyım bızde hamılerle aynı kefeye gelırsek ozaman konusuruz dilerim rabbim kimseye dermansız dert vermesın ınsallah bızımde bebıslerımız gelır

nasıl bi duyguu :))) cok güzell demii az daha büyüsün bak sen o zamann görr :))))))

Cok guzl bir duygu Dilerim ki Rabbim herkese yasatsınnn tek sorun ben bu gunleri cokta rahat atlatamiyorum bulantilarim azdi geçmedi

ınsallah canım ya bir sonucu alayım ona gore doktora dıycem ben ıkız ıstıyorum:)

Aman amannnnnnnn kiyamam sana ikizlerin olur inşallah canim bnim.beraber mutlu oluruz burda♡ dortgozle beklicem sonucunu iyi cikacak ve gelip bize haber ver emi♡♡

Cok guzl bir duygu Dilerim ki Rabbim herkese yasatsınnn tek sorun ben bu gunleri cokta rahat atlatamiyorum bulantilarim azdi geçmedi

canım daha yenı başlıyoo herkez geçiyoo bu yollardann azcık sabredıceksınn güzelim geçecekk elbette bak ben bile sabahları halen oluyorr arada

Amin canim benim.hamile olan da olmayan da ayni bi kereee burda :)

Canim beniiimm aman da aman midesi de bulanirmis :) hic mi bisey yiyemiyosun caninin istedigi seyler var mi?

Aman amannnnnnnn kiyamam sana ikizlerin olur inşallah canim bnim.beraber mutlu oluruz burda♡ dortgozle beklicem sonucunu iyi cikacak ve gelip bize haber ver emi♡♡

Tamam canim.insallah rabbim yardimcimiz olsun dua et bana birtanem bebeginide op teyzosu yer onu

canm yanlış anlıyosunuzz sımdı meselaa senın basına gelenn benım basıma gelmedıgı ıcın yanlış bilgi vermekk istemıyorumm ancak teselli edebilirzz bılıyorum cok zorr zamanlar geçiriyosunn allahım sıkıntılarını bi an öncee geçirsin inşş da bebeğine bi an önce kavuştursunn

Canim beniiimm aman da aman midesi de bulanirmis :) hic mi bisey yiyemiyosun caninin istedigi seyler var mi?

Hic birsey yiyemiyorum canim tek birsey bile cekmiyor canim gördüğüm kokusunu aldığım herşey cigerimi yakiyor hemen cikariyorum dr a gittim ilac verdi kullanmaktan çekiniyorum kimi kullan dedi kimi sabret dedi

canım daha yenı başlıyoo herkez geçiyoo bu yollardann azcık sabredıceksınn güzelim geçecekk elbette bak ben bile sabahları halen oluyorr arada

Kuzum bendeki berbat yaşantımi etkiledi disari cikmaya korkar oldum herseyden mi midem bulanacak tum gun mü gerci bulanti iyi korkma bile dediler ama ac ac kaliyorum sen neler yemistin daha doğrusu yiyebilmismiydin canim

Saolun canim benim insallah saglikla kucagina alirsin

Kuzum bendeki berbat yaşantımi etkiledi disari cikmaya korkar oldum herseyden mi midem bulanacak tum gun mü gerci bulanti iyi korkma bile dediler ama ac ac kaliyorum sen neler yemistin daha doğrusu yiyebilmismiydin canim

canım o kötü günlerde ben krem peynırler varya labnee ekmege sürüp sürüp ondan yemısdım nerdeyse 1 hafta boyunca her gğn sabah oluyoo gececekk allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…