Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kizlar ya bende pazar gunu leke geldi ama hala oyle 2-3 damla koyu kahvemsi geliyor kist solda olmasina ragmen sag kasigimda batmalar var maydonoz suyu falan ictim banamisin demiyor benim simdiye cigalmasi lazimdi niye boype olduki

Kizlar ya bende pazar gunu leke geldi ama hala oyle 2-3 damla koyu kahvemsi geliyor kist solda olmasina ragmen sag kasigimda batmalar var maydonoz suyu falan ictim banamisin demiyor benim simdiye cigalmasi lazimdi niye boype olduki

canım sen doktora gitmiş miydin? doktor sana bişey önerdi mi kist için ?benimde üç ay önce kist olmuştu.doktor korunup korunmadığımızı sordu bebek istiyoruz deyince hamilelik için sorun teşkil etmeyen bi fitil yazmıştı..onu da kullanınca çok şükür adetle geçmişti kistim

gıttım tarlusal sokturucu verdı ama hala dogru duzgun regl olmadım koyu kahve leke gelıyor benım gıdıyor yumurta catlamadıgı ıcın yenıden olusuyor dogum kontrol hapı kullandım olmadı ama o care degılkı klaıcı cozum gerek

KIZLAR TEST yapsam çıkarmı bilmiyorum adetim 3 gün gecikti ben geç yumurtluyorum testi ne zaman yapmalıyım

23 şubat ile 28 şubat arası canım

hadi en geç 28 inde olduğunu varsayarsak o günden bugüne 12 gün olmuş.eğer gebelik olduysa en erken kaç günde kanda çıkıyo?? on günde çıkıyosa,bence sen yarın direk doktoruna git..hem bakar,hem testini yapar,Allah korusun kist falan olıuştuysa da ondan gecikiyosa öğrenmişş olursun.

doğru söylüyorsun canım bakıyım ben dediğin gbi..

Canim iyiyim.sen nasilsinn okudum senden haberdarim bi turlu regl olamamistin son durum ne? Oldun mu?

sanırım hem regl hem anne olamıycam 22 gun once gıttım doktora betahcg 2.26 cıktı kıst vardı yıne yumurtam catlamadıgı ıcın olusuyor butun tahlıllerım ıyı sukur sokturucu verdı olamadım halla gecen hafta pazar gunu agır kaldırdım sadece cok koyu kahve leke geldı 3 gun her sabah geldı ama baska gelen gıden yok maydonoz suyu yesıl cay ıctım yok hala gelen sadece kasık agrılarım var arada okadar bılmıyorum ne olacak

canım senin bir kez daha doktora gitmen gerekiyor doktora git canım bu böyle olmazki.. ilk önce doktoru ara durumunu anlat sonrada seni çağırır zaten git bidaha bi baksın böyle kafaya tak tak olmıcak bu iş..

Ctesi gideyim diyorum canim bu hafta gidecektim arkadaslar kaahvaltiya geldi gidemedim ctesi gideyim bakayim ne diycek kasiklarima agri saplaniyor ama gelen yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…