Erken hamilelik belirtileri hakkında....

amann canm iyi zararsız olsunda olabiliyor normal yani bi zararının olmadığını biliyorum sadece ağrı yapıyor o kadadrcıkta olsun hadi bakalım bir adet dönemi daha atlatıldı rabbim sesimizi duysunnn sizede nasip etsinnn tamm canım gireceğim tekrar çok çok geçmiş olsunnn söyledimm dedim cetrina teyzoştan selam varr :)

özgeeeeee napıyosun tosunumuz nasıl hiç girmiyosun ya dün aklıma geldin

merhabaaaa canımmm nasılsın :) evett tatlımm hiç giremiyorum eşim istemiyordu çok yoruyorsun kendini diye birde başımı çok ağrıtıyor ekran .... siz benm her gün aklımdasınız :) bebiş çok iyi bu cuma kontrolümüz var :) sende nasıl durumlarr anlat birazz

özgem evet canım hamilym kan sonucnu beklyrm adetmn ilk gecktgi gün belirtlrde vardı test yaptm 2dakıka geçmdn iknci çzgi aynı koyulukta cktı inamadm bşka marka testle yaptm ondada aynı şekilde çktı doktora göstrdm testleri hamilelik var bi kan değerlrne bkalm dedi 3tüp kan aldı çok merak edyrm ne kadarlık oldğnu

adetime daha 6 gün var ben düzenli adet olurum koay kolay da şaşamaz bir tane düşük yapmıştım onuda tamammen rastgele adetım gelmeden öğrenmiştim ama bu ay çok fazla kasıklarım ağrı var ve göğüs ağrım falan derken ... çok stres yaptım kan testı yptırsam çıkar demi sadece stresten kurtulmak için istiyorum yaptırsammı yoksa da en azından düşünmem hamilemiyim değilmiyim diye ne yapsam kzılar nolur yardım edeın bunaldımmmmmmm

ayyyyy canımmmm çokkk sevindimmm hayırlıı olsunnn :))) 3 tüpe ne gerek var ilk testte bir tane alınıyor neyse başka bişeyde bakacak demekki :) hadii bakalımm güzel sonuçlarını bekliyoruzzz :)

Ogleden sonra cikacak aile hekimliginde yaptim numara vermediler ya birde telefon numarasini bulamiyorum
beklicez o zaman canım çok merak ediyorum ve dua ediyorum sen de et meryem suresini oku canım
olsun canım bebiş ve sen iyi olun da... ben bu ay klomen kullandım canım 2 yumurtam oluştu çok sağlıklı 22şubatı bekliiyorum kontrolümm var
canım ne yaptın,nasılsın? bu ay ne yapıyosun..

iyim tatlım sen nasılsın neler yapıyosun.. ben bu ay klomen kullandım beklemedeyim şu an

merhaba 6 gün varsa çıkmayabilir beklemelisin en azından 1 gün geçsin

2 yumurtaaaa vayyy süperr maşallahh canımm :) hadi bakalımm 1i tutsun yeter bizeee :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…