Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ılac kullanmadın ve ılk defa boyle oldun neden olmasın az kalmıs ınsallah kuzun gelır de sevınırız benım olmadı senın olsun ama sen bırakıp gıtme dıger kızlar gıbı :)

secidommmmm ben arada geçemiyor olsamda yine fırsatını bulur geçerim canım beniim ama hamile annelerimizi artık bebekleri yormaya başladı ondan gecemiyolar Rabbim sana da hayırlı bir evlat nasip eylesin inşallah yüreği güzel arkadasım

günaydınnnn canlarımmmm muckkk muckkk muckkkk sizleriii çokkk amaaaa çokkk özledimmmmmm :))) nasılsınızzzzzz hepinizi çokkk merak ediyorummmm

cok cok teşekkür ederim secidom canım ya çocuk gibi ağlıyorum ağrımdan gözlerim sisti artık kıpkırmızı oldu cidden dayanılacak türden deil regl olsam hemen alacam ilacı

canım çok geçmiş olsun..acaba neden ağrıyo göğüslerin bu kadar? normalde herhangi bi rahatsızlığın varmıydı göğüslerinle ilgili?

canım benim geçer geçecek inan bana olmadı soğanı yaparsın cunku onun cidden kistten kurtulmak için iyi bir yöntem olduğunu biliyorum ama sunuda unutma daha henüz birsey belli deil ve lütfen ben burda olmasamda sonucunu bana yaz alınca ben biraz uyuyum canım uyanınca gelecem ama burdaysan sohbet ederiz dünden kalmayım yatamadım hic

cetrinammmmmm canımmmmmmm çokkkk özledimmm bennn siziiii haftada bir günnn 1 saaat iznimm varr artıkk :) ondada hemen size koşacağımm :) normalde hiç yoktu dün zar zor ikna ettimmm :)

amin canım hepimize inşallah cok saol ilgilendigin için Allahım muradını versin

günaydınnnn canlarımmmm muckkk muckkk muckkkk sizleriii çokkk amaaaa çokkk özledimmmmmm :))) nasılsınızzzzzz hepinizi çokkk merak ediyorummmm

bız ıyıyız canım
sen nasılsının
unuttun bızı artık
kocan nerden bılecek sankı buraya gırdıgını gecmışı sıldınmı

canım çok geçmiş olsun..acaba neden ağrıyo göğüslerin bu kadar? normalde herhangi bi rahatsızlığın varmıydı göğüslerinle ilgili?

var canım iyi huylu bir kitlem var agrı yapıyor ama bu defa ilaç kullanamıyorum diye üc gündür dayanılmaz bir ağrısı var resmen göğsüm kopacak gibi

tamam canım iyi uykular inşallah agrıların azalırda biraz uyurusun seviyorum senı :)

bız ıyıyız canım
sen nasılsının
unuttun bızı artık
kocan nerden bılecek sankı buraya gırdıgını gecmışı sıldınmı

bendee iyiyimm teşekkürlerrr canımm mesele bilip bilmemesi değil tabiki bilmez ama girmemi istemiyor tüm gün karşısında oturmamı istemiyor nasıl yalan söyleyeyim mesele sorduğunda doğruyu söyleyebilmem ve siteyle bir derdi yok internete girmemi istemiyor ki hakikaten de yoruyor başımı ağrıtıyor

cetrinammmmmm canımmmmmmm çokkkk özledimmm bennn siziiii haftada bir günnn 1 saaat iznimm varr artıkk :) ondada hemen size koşacağımm :) normalde hiç yoktu dün zar zor ikna ettimmm :)

canım benimm bnde bzdee cokkk ozledikkkkkkk gel tabiiii unutmaaa biziiiiii nasılsınnn neler yapıyorsun nasıl gidiyor bebeğin nasıl canımmmmmmmmmmmmmmmmm

canım maydonoz suyunu da içincede söktürüyor ama önce emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…