Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydn nasılsn ağrın geçtmi
geçmedi canım geçmiyor dünde yatamadım gogsume dokunamıyorum bile yattığım her iki tarafta bana cok kotu agrı yapıyor napacam bilmiyorum kremim vardı onu surdum ama nafile yaklaşık 4 saatlik bi agrı çektim suandada hala ağrım devam ediyor

agrı olması gayet normla canım cunku hepimiz aynı seyleri yasıyoruz yumurta catladıgında yani döllenmeyi kabul ettigindede olabilir bu agrı hatta cinsl ilişkiden de kaynaklanıyor olabilir sıkıntı yapmana gerek yok canım ozellikle bu yumurtalama zamanlarından aklındaki tüm şüpheleri yada soruları kenara at

Hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli bebek bir olsaydı artık, çok yoruldum artık. Acaba yumurtlama bitmedi mi daha, anlayamıyorum.Kafamı gerçekten boşaltamıyorum. Allahım yardımcımız olsun inşallah..

olur canım ama kafaya takmak bunu zorlaştırıyor yani ufak bir suphe bile bırakma oluruna bırak düşünmemeye calıs son günlerin gelir o zaman mecbur aklında soru işaretleri olur ama bunu illa olması gereken bir sey olarak görme rahat ol

haklısın canım. Teşekkür ederim... Dua edip bekleyeceğim başka yolu yok..

Canim benim Allah sifani verir insallah ve iyi bir haberi mujdeler uzulme agrimasin

Canim benim Allah sifani verir insallah ve iyi bir haberi mujdeler uzulme agrimasin

cok cok teşekkür ederim secidom canım ya çocuk gibi ağlıyorum ağrımdan gözlerim sisti artık kıpkırmızı oldu cidden dayanılacak türden deil regl olsam hemen alacam ilacı

cok cok teşekkür ederim secidom canım ya çocuk gibi ağlıyorum ağrımdan gözlerim sisti artık kıpkırmızı oldu cidden dayanılacak türden deil regl olsam hemen alacam ilacı
Allahım ınsallah sıfa verır Allahım şifa ismiyle hafifi ovala geçer ınsallah senın bat ne zamandı canım ama bence bebiş geliyorrr

Allahım ınsallah sıfa verır Allahım şifa ismiyle hafifi ovala geçer ınsallah senın bat ne zamandı canım ama bence bebiş geliyorrr

canım ağlarken bile Allah ım nolur biraz dinsin biraz uyuyum birazcık azalsın diye soylene soylene yatmaya çalışıyorum 3 gun var regl günüme canım ama umudum yok

canım ağlarken bile Allah ım nolur biraz dinsin biraz uyuyum birazcık azalsın diye soylene soylene yatmaya çalışıyorum 3 gun var regl günüme canım ama umudum yok

ılac kullanmadın ve ılk defa boyle oldun neden olmasın az kalmıs ınsallah kuzun gelır de sevınırız benım olmadı senın olsun ama sen bırakıp gıtme dıger kızlar gıbı :)

buarada sonuç noldu canım

daha ogleden sonra cıkacakmıs canım benım beklentım yok :) sokturucu bıtkılere bakıyorum hıc ılac kullanmak ıstemıyorum cıvan percemı cay varmıs o adetı sokturuyormus adetın 10. gunu sogan kurune baslarım allahın ıznıyle su ıllet kıstten kurtulurum ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…