Erken hamilelik belirtileri hakkında....

secidom bende kan verdm aile hekimlgne kan bozulur erken verdn falan demediler öle saçmalıkmı olur herkes on bucuktamı vericek bi tuhaflık var bu işte ins güzel sonuç alırsın ayrıca yazamadım kızlar ariver cetrina ve tebrik eden herkes saolun canlarım inş sizdende duycaz bu güzel haberleri kan sonucum cıksın paylasıcam

angeltavsan hamılemısın canım
tebrık ederım
hayırlı ugurlu olsun

İnsallah iyi haberleri alirsin canim benim olmaSada daha genciz onumuzde uzun yillat ver hayirlisi olsun insallah hepimiz icin

secido canım bu hemşireler manyak ya...
erken werdın dıye bozulur olurmu ya
soguk dolaplarda saklanıo onlar
sonuc bugunmu cıkacak
gebelık testınde erken gec ac tok farketmezkı
hormon testı bu

angeltavsan hamılemısın canım
tebrık ederım
hayırlı ugurlu olsun

evet canım cumartesi idrar testi yaptm daha iki dakika gecmeden ikinci çizgi dğri gibi koyu sekilde cıktı inanamadm iki farklı markalardan test almştm hemen onoda yaptm oda aynı sekilde cıktı bugün doktora gösterdm hamilelik var kan degerlernede bakalım dedi yarın cıkcak sonuç cok mutluyum ama gerckten dgr aylardan farklıydı belirtiler :) inş dğr kızlardanda duyarız güzel haberi saol canım

paylaş bizimle canım belirtilerin neydi ne zaman başladı.. ne yaptın ilişkiden sonra ayaklarını kaldırdın mı yastık mı koydun yoksa bişey yapmadın mı bize de anlatt:))))))

secido canım bu hemşireler manyak ya...
erken werdın dıye bozulur olurmu ya
soguk dolaplarda saklanıo onlar
sonuc bugunmu cıkacak
gebelık testınde erken gec ac tok farketmezkı
hormon testı bu

Ne bileyim kuzum ya zaten hanim zorla tesrif etti yarin ogleden sinra alicam canim bakalim sonuc ne olacak

Bende oyle dusundum zorla aldirdim ben sonucu soyleyeyim 0

paylaş bizimle canım belirtilerin neydi ne zaman başladı.. ne yaptın ilişkiden sonra ayaklarını kaldırdın mı yastık mı koydun yoksa bişey yapmadın mı bize de anlatt:))))))

aynen yaaa bi yol yordam göster bacım bir de belirtilerin neydi??

canım bu ay cok fazla çalısma icerikli ilişkmz olmamastı adetimin bittgi hafta oldu düzenli o hafta akıntm coktu dikkat ettm ilişki sırasında kalçmn altnda yastk vardı ama bu aya özel dgl hep vardı bide bn hep bi saat sonra banyo yapydm yapmadm sabah erken kalkıp yaptm ve gerçektn burdada yazmştm bu ay umudum yok diye düsünmydm bile ama dgşk seyler yasamya baslaynca süphelndm beni en büyük ve en belirgin belirtim bi haftadır parmakları sebepsz sisiyodu yüzüklerimi bile takamydm bu beni düşündrdü az miktrda sarı renkli akıntm olydu ama onun dışnda camasırım tamamen ıslanıyodu ilk defa kuyruk sokumuma agrı griyodu ama kalıcı dgl glp gdyodu belimede agrı gelip gediyo gazım var cok fena üstümde bi dengeszlik vardı aldgm kokulrdan miğdem bulunıyo ve karnmda sertlik vardı ve test yapmadn önceki gece uykumdan uyandm yüz üstü yatydm ve karnımda bi kalp atımı gibi bişey hissettm sasrdm elime karnıma götrdm ama bi daha hissetmdm ama beni cok etklildi bu ve test yaptm ya digr cizgyle aynı koyulkta cktı ve unuttm iki aydır esim keci boynuzu pekmezi içiyo ve cok severk içiyodu bardakla sabah aksam

Slm hanımler ben henız 24 yasındayım 6 aylık evlıyız adet donemım son 1 ocaktaydı , henuz adet olmadım az once ıdrar testı yaptım ve 2 kırmızı cızgı cıktı ama ıkıncısı daha soluk duruyor acaba hamılemıyım bana bırı cevap verebılırmı acaba

ve kızlar bn ayaklarımı dikmedm esim hemen ckmydu bnde düz bi şelde yattm sabaha kadar uyuydm

canım kan testi ver bugün gözün aydın büyük ihtimal hamilesin

süper ya ben amuda bile kalktım ama hiç belirtim yok hamilelğe dair.. sadece çok şişmişimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…