Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bende sana yazmıştım
gormedın sanırım canım
nasıl olayım
cok ıyı oldugum solenemez
mıdem kotu
calışmak cok zor oluo bu halde
sen neler yapıon

özge cetrıne tutku arıwer esra yasen kubra
nerelerdesınız yaaaaaaaaaaaaaa
ndn gırmıosunuz artıkkk

bende sana yazmıştım
gormedın sanırım canım
nasıl olayım
cok ıyı oldugum solenemez
mıdem kotu
calışmak cok zor oluo bu halde
sen neler yapıon

Gecen yazriginda cevap verdim gelmedimi acaba... Allah kolaylik versin:) bende napayim ya kasiklarim cok agriyor heralde yine kist olustu ama artik kafama takmiyorum doktorada gitmiyorum

Gecen yazriginda cevap verdim gelmedimi acaba... Allah kolaylik versin:) bende napayim ya kasiklarim cok agriyor heralde yine kist olustu ama artik kafama takmiyorum doktorada gitmiyorum

aslında canım sole guzel bı doktor bulup gıtrsen
baktrsan yumurtalıklarına
yumurta oluştugu gıbı kıst olmuş heral demı
gecen ole yazmıştın

aslında canım sole guzel bı doktor bulup gıtrsen
baktrsan yumurtalıklarına
yumurta oluştugu gıbı kıst olmuş heral demı
gecen ole yazmıştın

İlk gittigim birsey yok dedi 2. Hemen kist olmus dedi ama ne tahlil yapti ne alttan bakti gobekten bakti bu sekilde zaten soylemek yanlis onun dogruluguna inanmadim biraz akisina biraktim canim. Cunku solda 2 tane yuvarlak vardi biri kist dedi digerine birsey demedi ostrojen fazla dedi gobekten oda anlasilmaz o yuzden nefret ettim doktorlardan

işte oyuzden dıorum ya canım
tahlılsız anlaşılmaz
guzel bı doktor bulursan o yardımcı olur belkı
guzelce anlatr
bende ıkı doktora gıttım bu 3.doktorum gercekten cok memnunum bu sefer

işte oyuzden dıorum ya canım
tahlılsız anlaşılmaz
guzel bı doktor bulursan o yardımcı olur belkı
guzelce anlatr
bende ıkı doktora gıttım bu 3.doktorum gercekten cok memnunum bu sefer

İyi sevindim canim senin adina bakalim artik aten yine kist olustuysa adet olamam bu yuzden gitmem gerek isyan etmek istemiyorum nolur dua et bize ve bana

İyi sevindim canim senin adina bakalim artik aten yine kist olustuysa adet olamam bu yuzden gitmem gerek isyan etmek istemiyorum nolur dua et bize ve bana

kist oldumu adet olamaıomusun anım
haplamı oluosun yanı
ederım tabı etmmem mı allahım isteyen herkese en yakın zamanda wersın inşallah
beklemenın ne demek oldugunu cok ıyı bılıorum

kist oldumu adet olamaıomusun anım
haplamı oluosun yanı
ederım tabı etmmem mı allahım isteyen herkese en yakın zamanda wersın inşallah
beklemenın ne demek oldugunu cok ıyı bılıorum

Oluyorum ama gecikiyor 2 yil oncesine kadar boyle bir sorun yoktu kiat icinde onemli degil diyorlar bu ay adetimin 3. Gunu gittim temizdi adetimin 8. Gununden beri goguslerim ve kasiklarim agriyor afedersin kuyruk sokumum bile agriyor hic boyle olmamiatim

o ıkı kucuk kıst gıtmışmıydı yanı canım
demek tekrar olustu
bıraz akışına bırak bakalım ne olacak

o ıkı kucuk kıst gıtmışmıydı yanı canım
demek tekrar olustu
bıraz akışına bırak bakalım ne olacak

Kist dedi ama neye dayanarak dedi bilmiyorum yani noluyor bilmiyorum acikcasi :) sabah aksam yuruyus yapiyorum cok uzun messafe olmasada dualara siginiyorum

ben kızıma hamile kaldım ay adetime bir hafta kala aynı senin dediğin kahve rengi aktıntılarım olmuştu ara ara

HMMM ümidim kalmadı valla ( adet belirtisi dedi çoğu yarın adet günüm bakalım ne olucak kesildi zaten akıntım göğsümn yanları acayip acıyor hayırlsı Allahtan ne belrtielrn vardı canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…