Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kızlaaarrrr ben tekrar geldimmmm.. Hemde güzel haberlerleee =))) beta hcg adet olmam gereken günde yani 25 ocakta 445,90 çıktı...

oooooooooooooooooo hayırlı olsun canım cok sewındım
yukselmıştr merak etme 2 gunde 2 kat artıo

oooooooooooooooooo hayırlı olsun canım cok sewındım
yukselmıştr merak etme 2 gunde 2 kat artıo

Çok teşekkür ederimmm.. sıkıntılı işlermiş bunlar yaa =)) derdi hiç bitmiyo... insan sevincini yaşayamıyo ilk başta hamile kaldım mı sonra kalp atıyomu kese yerinde mi =))

süpersinnnnnnnnnnnnnnnn:))))
çabuk yaz çabuk belirtin neydi :)))))) anlat biraz

Çok belirtim olmadı benim... Sadece adet ağrısı gibi göğüs ağrısı ve çok hafif kasık ağrısı... Ve anlamsız bir neşe =))) Darısı size olsun inşallahhh...

eat, arkadaşım hamile kalmak için neler yaptın? beklediğin bir gebelikmiydi? ve hayırlı olsun:)

Son düzenleme:
Çok belirtim olmadı benim... Sadece adet ağrısı gibi göğüs ağrısı ve çok hafif kasık ağrısı... Ve anlamsız bir neşe =))) Darısı size olsun inşallahhh...

aynen canım benımde oleydı
hamıle kaldıgım ay okadar rahattım kı anlatamam mutluydum yanı
ya olmazsa naparım dıye dusunmuodum
ınsn hıssedıo galıba

Çok teşekkür ederimmm.. sıkıntılı işlermiş bunlar yaa =)) derdi hiç bitmiyo... insan sevincini yaşayamıyo ilk başta hamile kaldım mı sonra kalp atıyomu kese yerinde mi =))

canım emın ol haftalar bole surup gıdıo
acaba solemı acaba bolemı
kendımıze dert ettıgımız seyler hıc bıtmıo
eee sen bı doktora fılan gorundunmu
kac haftalık dedı

canım emın ol haftalar bole surup gıdıo
acaba solemı acaba bolemı
kendımıze dert ettıgımız seyler hıc bıtmıo
eee sen bı doktora fılan gorundunmu
kac haftalık dedı

Daha gitmedim.. Salı günü gidicem.. Aslında bana kalsa 8 şubatta gidicektim de doktoru aradığımda hemen gel dedi bugün için... eşimde İstanbul da şuan salı günü beraber gidelim dediği için o zamana aldım randevuyu.... Değer düşükmü peki sizce :S aklımı karıştırdılar da benim..

canım sen her solenene kulak asma
degerın hıcte dusuk deıl
adetın kac gun gecıkınce o deger cıktı
benım ılk kan testım 31 cıkmıştı bılıomusun

aynen canım benımde oleydı
hamıle kaldıgım ay okadar rahattım kı anlatamam mutluydum yanı
ya olmazsa naparım dıye dusunmuodum
ınsn hıssedıo galıba

Hissediyo ama yine de emin olamıyo =) ben öyledim çünkü hep acaba dedim.. ama mutluydum olmazsa bütün aylar bizim diyodum.. Bide çok fazla belirti aramamak lazım çünkü anlaşılmıyo...

yokk öğrenemezsinnnn ben 12 . hafta öğrendim o da daha şüphelii ama pipisini gördüm dedi :)
anlıyorumm bebegımmm ama işinii halletsınn gelsın hemenn askınn :)) evet daha 10 hyaftaya girmek uzere oluyorum dedıgınn gıbı ögrenemem helede kızsa hc göstermezz :)

aa canim sende mi eylul annesi olacaksin.. bende 11 subatta gidecegim o zaman 7+3 olacagiz bizde... 2014 eylul annelerine gelsene

evet bende eylüll annesı olcamm canm ben bu bloga zor yetısıyorumm kendımde degılım hormonlar benı esır aldı :) hayırlıı olsun bu aradaa bebisin :)

bebegım köttüü anlamda söylemedim ben onu zaten hesaplar kafamı karıştırıyor 7.haftam bıttı deytınce bende 8+ lar dasın sandım bılıyorum aslında tam olarak ne kadarlık oldugunu o zaman benımde kaçıım bitmiş oluyor bi çözemedım:))))) ben suan 7+6 yım anlamadım gitti :) sn ölle deyınce 8 e girdn sandım bende bazı cıhazlarda farklı cıkıyor yaa heralde ramelinki önden gidior dedım:)

kotu anlamadımkı zaten canım
7 haftamız bugun bıttı ıste canım
8 ıncı haftaya baslıoruz
kubra son adete gore hesaplıp sende ole hesaplayınca kac cıkıo pekı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…