Erken hamilelik belirtileri hakkında....

tam da sana sesleniyordummm..
Allah Allah... off ya inşallah olmayız canım ya.. kendini sıcak tut hep... ben bu ay hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ya(( hamişlerrrrrrrrr sizde de adet sancıları olmuş muydu rahatlatın biraz biziiiiiiiiiiiiiii

canım cihaz çok etkili bence daha başındasın güzel bir hastane ayarla kendine doğum hastanesi olsun

canım olede ben doktorumdan memnunum ya
zaten hastasıda cok fazla olan bı doktor
hastanede ozel hastane
3 boyutlu fılan butun ultrasonları war
bıde bebegın kac haftalık oldugu yazıomuş ya o bebek gorununcemı yazmaya baslıo canım

rahatt geçir bir şekilde :) misafiri gönderme tut yanında pazartesiye kadar canım eşini uzak tutmana gerek yok bişey olmaz :) eeee yani 1 gün geçtiğinde bile tedirginlik devam ediyor :)

olmuş canım kasık ve bel ağrıları aynı zamanda göğüs ağrıları olmuş

yokk kesede yazıyor canım ilk zamanlarda ... memnunsan devam et canm o zaman eee varsa eski değildir

rahatt geçir bir şekilde :) misafiri gönderme tut yanında pazartesiye kadar canım eşini uzak tutmana gerek yok bişey olmaz :) eeee yani 1 gün geçtiğinde bile tedirginlik devam ediyor :)
aynen ben de evde durmıcam pazartesiye kadar:)) korkuyorum canım olmaz dimi annem hep diyo bana adete 2 3 gün kala ilişkiye girmeyin diye:))
olmuş canım kasık ve bel ağrıları aynı zamanda göğüs ağrıları olmuş

olmuş mu... özellikle şu bacak ve kasık ağrısı beni sinir ediyooooooo :))))

bencede gez dolaşş kafa dağıttt :) için rahat edecekse girme o zaman canım kaç gün kaldı şurda sanki ama biz bilmeden kaç defa girdikkk :)

bacakta var dımı yumarı kısmı özellikle

kızlarrrr rahattt olunn sakinn olunn ben geçenn ay sanki adet olacakmışım gibi hala sancı ve şişkinlik hissettim 2-3 gün yaşıyorum bunu tam adet dönemlerimde gayet normall sakinn olun sizz

dimi orası da öyle canım kaçabilirsem girmicem :)))))))))

bende aşağılarda canım bazen gece uyutmuyooooooooor

ya bilmiyorum ben bu tür şeylere pek inanmıyorum o yüzden hiç sakınmadım kendimi bu konuda ilk bebek tuttuğunda eşim seyahate çıkmıştı ve 4 gün sonra geldi özlemiş bir şekilde kaç defa yaptık yani hiç bişeyde olmadıı yani içini rahat tut bişey olmaz

Kızlaaarrrr ben tekrar geldimmmm.. Hemde güzel haberlerleee =))) beta hcg adet olmam gereken günde yani 25 ocakta 445,90 çıktı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…