Erken hamilelik belirtileri hakkında....

aynen bana ve tutkuyaaa :) hamişş olupta çalışanlara allah kolaylık versin bazen evdeyken kendime ağır geliyorum bence de mesai saati düşürülmeli bişey yapılmalı mesela 9 da gelip 4 te çıkmaları lazım :) böyle olursa çok güzell olurr :) canım üşütmüştür yüksek ihtimal vücudu yorgun düşmüştür ondan bu kadar uzun oldu bence ne ki biizm canımız hepimiz minnacığız daha :) ariver sınavları bitirdi evett inşallah bitiri bu yıl da kafası rahatlar kızcağızın

evet bende ona çokk sevindim söylüyorlar ve yazıyor üstünde canım bakmadın mı biz dosyalıyoruz hepsini arabada torpido gözünde :) bence sende sakla değerlerini canım senn fbcanla aynı olman mümkün değil aranızda yaklaşık 2 hafta varr sen kontrole gittiğinde tam hafta öğren

tamm sen 7 ye yeni girdin o zaman ama fbcan 8 in içinde :) sen bu şekilde say ilk başlarda biraz karışıklık oluyor ama sonradan oturuyor bu haftalar bende çok karıştırıyordum

mumkun canım cunku aynı hafta ıcınde fbcan salı ogrendı hamış oldugunu ben carsamba ogrendım
doktor bana gecen hafta gıttıgımızde 6 haftalıksın dedı kı zaten gecen hafta bugun yanı ole dedı
oynasa oynasa aramızda 12 gun oynar
saklıorum zaten ultrason resımlerınıde ama benım kagıtta yazmıo kac haftalık oldugu doktor soluo bana

tamm işte 12 gün azmı canımmm :) aranızda yaklaşık 2 hafta var

tamm sen 7 ye yeni girdin o zaman ama fbcan 8 in içinde :) sen bu şekilde say ilk başlarda biraz karışıklık oluyor ama sonradan oturuyor bu haftalar bende çok karıştırıyordum

ama fbcanın az once yazdıklarını okudum canım bugunku muayenede 7+0 cıktı yazmış

slmm canımm evet bir türlü katılamadın aramızaaa :) ne yaptınnn test yapacaktın yaptın mı ?

evet canım ya bi türlü gelemedim... yok tatlım yapmadım vazgeçtim.. her ay yapıyorum sonu hüsran oluyo kendime de söz vermiştim adetm geçmeden yapmıcam diye.. o yüzden yapmıcam daha 3 gün var adet olursam oldum zaten olmazsam da yaparım artık....

doğru canım aramızda bir hafta var. bende bugün son adete göre tam 8 haftalık oldum :))
bende özledim canımm..işler yoğundu maalesef..
bide üstüne bulantılarım arttı.. mahvoldumm
bu sabah bulantısız kalktım çok şükür :)
oo sonuçların süperr..çok sevindimmm :)) hep böyle devam etsin inşallah..
hastane işini ne yaptın?

ama fbcanın az once yazdıklarını okudum canım bugunku muayenede 7+0 cıktı yazmış

hımm ben 8 diye kalmış aklımda o zaman tamm canım :) ama sen bi kontrole gittiğinde tam öğren ve kağıtta yazması lazım mesela aradan 4 gün geçse ekran görüntüsü eğer 10 gün atlamışsa sana onu söylüyor

Küboşummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

eeee o zaman büşrayla beraberrr günn sayınn sizzz beraberde güzell haberlerii varinn bize :) pazartesii şafakk diyelimm o zamann :) yapma canm bencede bekle 3 gün önce 3 gün sonra gerek yok sen kendini oyala çok düşünme stressiz geçir şu 3 günü

yk canım dun konuştugumuzda 6+5 dıye hesaplıodu ama bugun 7+0 cıkmış
bende oleyım son adetıme gorede doktorun dedıgıne gorede
ama bana hıc doktor ekrana gore bolesın gunune gore az yada cok bışey demedı hıc
demek eşit gıdıo
bıde dıorumkı acaba cıhazlarmı eskı gostermıo kagıtta

özgem canım bn bugün 110 tane okuybldm bu hafta biraz yoğunum çok okyrm haftaya daha güzel okuycm

misafir var diye pek düşünemiyorum canım.. ama arada karnım ağırıyoo korkuyorum bi an olucam diye sonra sakinleşiyorum:)))))))) eşimi de yaklaştırmıyorum korkumdannnnnnn... evet büşrayla gün sayıcaz yaa az kaldı.. az kalınca insan daha tedirgin oluyo canım bnm ya:)

canım cihaz çok etkili bence daha başındasın güzel bir hastane ayarla kendine doğum hastanesi olsun

canım sanırım gıttıgım hastanede dewam edıcem ben doguma kadar allah nasıp ederse
bızde tam 7+0 bugun canım
senın mınnak nasıl hıssedıomusun bışeyler
ben yorgunluktn ve mıde yanmasından baska bışey hıssetmıorum

hemdeeee nasıl canım ama adet olucam gbi kasıklarım ağırıyor düşün bacaklarımı uzattım oturuyorum yamuk bi şekildee belmede ağrı giriyor yoksa... adet gelıyorum be diyor göğüslreimde doldu ağırıyor yanlar dokununca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…