Erken hamilelik belirtileri hakkında....

fbcan canım yarın kalp atıışlarını duymazsanda uzulme cunku gecen hafta persembe gıttıgımızde doktor bna dedıkı 6 haftalıksın
bıdahakıne geldıgınde kalp atışlarını dınlerız dedı
ama randewumuda 8. hafta bıtımıne werdı canım

tabikii canımm benim bütçeye uygunluk çok öenmlii onu araştırman lazımm aynen daha bunlar ne kiii maraton 9 ay sonra başlayacak :) kuzumm beni yanlış anladın uzamanlık açısından söyledimm ben tabiki onlarda hasta tabiki onlarda gidecekler ama doktorun tek uzmanlık alanı bebek gelişimi olunca seni daha iyi yönlendirebiliyor ben orda onu anlatmak istedim mesela bizim doktor kalp atım ritmine kadar her şeyi ölçüyor hıı olacak olduktan sonra buna kimse mani olamaz ama işte elinden geleni yapmasanda olmuyor :) düşünsene doktor az önce genç yaşta menepozlu bir hasta ile ilgileniyor ve onun durumuna üzülüyor sonra seni alıyor ne istiyorsun be kadın hamilesin işte diyor içinden ben bu açıdan söylemiştim az öncekini yoksa haşa hepimiz insanız :) hepimizin hakkı varrr :))) offff kendimi kötü hissettimm haaaaa

doğrudur kuzum ama ben hiç duymadım bu olayı :) o zaman daha büşranın adetine var cuma günü değil pazartesi ya da salı doğru saysında üzülmesin sonra

kızlarr bu gün den itibaren Büşra angeltavsan ve ben salavati tefriciyeye başlıyoruz katılmak isteyen var mı ? internetten araştırın çokk güzel bir dua

benim yarın 6+5 olacak ama geçen hafta biz kalbinin attığını gördük zaten pıtır pıtır hareket ediyordu sıpam benim, kalbini yerim onun ben :)
sen hangi gün gideceksin haftaya canım?

bebeğim yok niye yanlış anlayayım tabi ki söylediğin doğru yani özel hastane devlet hastanesine göre daha baskında doğum merkezleri de normal hastanelere göre daha baskın yani bu dünya göz hastanesi gibi bişey senin dediğin.bu arada o dk.da kalbin kaç defa attığını yani kalp ritmini her doktor söylüyor diye biliyordum ben demek öyle değilmiş bakalım yarın benimki söyleyecek mi :) kötü hissetme cnm kendini kıyamammmm
canım ben p.tesi diye hesapladım büşranın batını :)

hımm evett işte uzamanlıkk alanı olmuş oluyor :) yanlış anlamadığına sevindimm :) dakikada kaç attığını söylüyorlar o an için ama gelişimine göre normal olup olmadığını vs.... inşallah söylerler canım pazarteside sen de artık tadını çıkartırsın hamilelğinin :)

ooo daha erkenmiş o zaman bu delii kız şimdiden ortalığı ayağa kaldırdı :)

beeennn :)

kaç tane okucaz kaç günde?

tamm canımm katılşacağını biliyordumm :) 400 tene okumamız lazımm :) 10 kişilik bir grup kurarsak o da günde 4444 tane okunması gerekiyormuş canım sen daha iyi bilirsin aslında nasıl yapalım :) birde temiz olmamız yetr mi yoksa abdestmi almamız lazım

anladım canım benim inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın miniğini tatlımm

benım 6 subata gelın dedı canım ama haftasonu ollsun dıye 8 subatta gıdelım dıoruz
nasıl hesaplıolar anlamadım ben
benım yarın son adete gore 7 hafta bıtıo canım
senle aynıyız bız gunu gunune ozaman

canımm biz başlayalımm katılmak isteyenler artıkk katılırlarrr özelden msj atıyorum sana

evet canım aynen öyle görünüyor :)

beraber doğurcaz desene :)))

canımm biz başlayalımm katılmak isteyenler artıkk katılırlarrr özelden msj atıyorum sana

ama bu 1 günde okunmalıymış ben bilmiyordum.canım çalışıyorum ben sürekli birileriyle konuşma halindeyim yetiştiremem sanırım. birşey olur eksik kalır vebal almak istemedim şuan

ama aşağıdakini herkes kişisel olarak yapabilir;

Evliyaların Dilek Duası
OKUMA SÜRESİ EN AZ 7 GÜNDÜR İSTEYEN 14 GÜN OKUR İSTEYEN 21GÜN OLUR ,7DEN AZ OLMAZ.

(Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*)
İsa (A.S.) bu mübarek duayı okur, ölüleri diriltirdi.
Haceti veya bir dileği olan sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı oturur da bu duayı yüz defa okursa dileği gerçekleşir.
Cenabı Hakkın velî kullarından olan Süleyman bin Mukatil hazretleri şöyle buyurmaktadır:
“Kim yukarıdaki duayı sabah namazından sonra yüz kez okuyup Cenabı Haktan dilekte bulunur da Allah onun
dileğini vermezse ben Süleyman bin Mukatile lanet eylesin.”
Öyle ise bu duayı hiç tereddüt etmeden içten, samimiyetle okuyup Cenabı Hakka tevekkül etmeliyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…