Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Amin inşallah Allah kucakları bebeksiz bırakmasın. Allah herkesin gönlüne göre versin.

iki sabahta yaparım :))) cidden hissettin mi :)))) tuttkuda hissetti fbcan da :))))

evetttt hissetmesemm söylermiyimm sence şimdiye kadar hiçç söyledim mii :) yap bakalım cuma sabahıı ama çıkmazsa üzülmek yokk tamam mıı bak benm de 1 hafta sonra çıkmıştıı geç döllenme olabilir

ezan okunuyor inşlhh öyledir ya zaten adet olmazsa 1 hafta kadar kan aldırırım ben hemen inşlhh çıkar Ya Rabbim inşlhhhhhhh

bende tefrcye okuyalm dyrm katılmak istynlrle ypalm bn pek yazmyrm sn sor bi kızlara hamıle olanlarda bebışlernin sağlığı icn okurlar

aminnnn canımmm aminnnnnnnnn inşlhh kızz heyecanlandım yaaa :))) ama heran adet olabılırım diyede beklemekteyim :)

canımm şu 2 günü çok takmadan geçir sürekli oyalan düşünme çok fazla cuma gelsin hayırlısıyla bişey kalamdı şurda :)

canım haklısın ama fiyatları bi araştırmam lazım bakalım yani benden tüp bebek fiyatı kadar bi fiyat isterlerse gitmem yani.kızlık zarı diktiren, menopoza girenlerle aynı hastaneye gitmemde sakınca yok benim için onlar da hasta napsınlar benim için hastanenin temizliği ve doktorun iyi olması önemli.tabi keseye uygunluğu da önemli bi yerde neticede doğuma kadar ve doğumda harcanan para sadece start çizgisi asıl maraton sonra başlıyor :))))

bilmiyorum hiç duymadımm öyle bişeyy ama saçma geldi bana :)

canım 14 gün olayı heryerde yazıyor biraz araştır internetten çok rahat bulursun.bak bunu yumurtlama ile ilgili bir yazının içinden aldım.gayet açıklayıcı yazıyor.

"28 günde bir adet kanaması gören bir kadında yumurtlama 14. günde olmaktadır, halbuki 30 günde bir adet kanaması gören bir kadında yumurtlama günü 30-14=16. gündür. Aksine 26 günde bir adet kanaması gören bir kadında ise yumurtlama günü 26-14=12. gündür."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…